Pátek, 9. června , 2023

Díky kvalitnímu vysavači vás bude vysávání bavit

Také máte tu zkušenost, že vysavač, který vám má pomáhat a luxovat vás spíš štve a nebaví? V tom případě je nejvyšší čas pořídit si nový, kvalitní a také vzhledově hezký vysavač, který bude skutečně fungovat.

Nepodceňte správný výběr

Volba vysavače, stejně jako kteréhokoli jiného domácího spotřebiče, je velmi důležitá. Měli bychom zvážit, jak velkou plochu chceme vysávat, jde li o koberce, nebo i jinou plochu, např. plovoucí podlahu, lino, dlažbu a chceme li mít možnost nejen vysávat, ale i využít mokré provedení.

Výběr vysavače vám může usnadnit kvalitní personál v obchodě. Ten totiž nejlépe ví, co obsahuje jejich nabídka. Stejně dobře vám ale poslouží i řebříček prodeje.

Česká klasika -ETA

Podíváme li se kupříkladu na značku ETA, zjistíme, že nabízí velmi mnoho vysavačů. Její vysavače patří k těm nejdiskutovanějším. Ostatně není se čemu divit! Její vysavače mají skvělý design, jsou s dobou a uživatele nezklamou.

Vybrat si můžete např. model ETA 1485 90020 Marell, který najdete na internetových stránkách: http://www.datart.cz/Vysavac-sackovy-ETA-1485-90020-Marell.html. Je hezký a především funkční! Sací výkon je 350 W, díky čemuž je výkonnější, než mnohé modely ve stejné velikosti. Hlučnost je přijatelná, činí pouhých 81 dB. Sáček pojme až dva litry a poskytne tak uživatelům dostatek prostoru na výměnu.

Nesmíme opomenout ani elektronickou regulaci sání nebo HEPA filtr, zajišťující čistý vzduch na výstupech vysavače.

Díky zkušenostem a mnohaleté praxi vás čeká i milá záruka na tři roky a to dokonce i na motor! Stačí se pouze registrovat na webu výrobce a tuto nadstandardní službu můžete směle čerpat!

 

Vyberte si i vy vysavač, který vám bude dělat radost, bude se vám vzhledově líbit a s nímž budete vysávat rádi. Jen tak jde práce lépe od ruky a nečiní nám žádnou potíž!

Comments are closed.

Scroll To Top