Sobota, 13. dubna , 2024

Díky keratinu budou vaše vlasy opět zdravé a lesklé

Základní složkou lidského vlasu je organická látka keratin, která je chrání zevnitř i z venku, dodá lesk, pevnost, vitalitu, pružnost a hebkost. Ve vlasech je obsaženo více jak 80% keratinu a pokud nám chybí, je to naprosto viditelné.

Co našim vlasům neprospívá?

Struktura vlasů může být narušena spoustou faktorů a to například barvením, melíry, trvalou, slunečním zářením, koupáním ve chlorované vodě nebo vodě slané, fénování horkým vzduchem a podobně.

Některým vlivům se bohužel neubráníte a tak je třeba pro vaše vlasy udělat něco víc. Vynikající účinky má brazilský keratin na vlasy. Ten je opravdu jedinečný a vlasy uzdraví okamžitě již po prvním použití. Proto byste si jej měla pořídit i vy. Budete se moci pyšnit krásnou hřívou, kterou budete mít jako mávnutím kouzelného proutku.

Aplikujte si jej sama, je to snadné!

Samozřejmě, můžete navštívit salon a nechat v něm tisíce korun za aplikaci keratinu. Stejně dobře si ale můžete pořídit brazilský keratin Exclusive, který vás vyjde na 299 Kč. Velmi jednoduše jej nanesete pomocí rozprašovače na vlasy i sama, necháte chvíli působit a poté zažehlíte.

Krása pro všechny druhy vlasů

Také patříte k těm, komu se vlasy neustále vlní či dokonce krepatí ,a tak je musíte stále dokola žehlit? Žehlením jim ale zároveň ubližujete…

Není nic jednoduššího než aplikovat keratin exklusive a budete mít po starostech. Hříva se vám nezvlní už ani tehdy, když vejdete do vlhkého prostředí, nebo když zmoknete. Na tyto nepříjemnosti můžete okamžitě zapomenout a věnovat se jiným věcem. Ráno si budete moci déle připsat, žehlení vlasů vám již nezabere ani minutu z vašeho času!

Brazilský keratin je přírodní látka, která byla vyvinuta v roce 2006 v Brazílii. Navštívíte-li keratin shop, najdete český výrobek za skvělou cenu, který má stejné účinky, jako drahé výrobky ze salonů.

Keratin Exclusive je vhodný pro všechny typy vlasů a všem velmi prospěje. Nemusíte řešit, jestli jsou vaše vlasy mastné, zplihlé, vlnité, poničené… Pro všechny je určen pouze jeden výrobek, který udělá i z poničených vlasy naprosto zdravé a dokonalé.

Comments are closed.

Scroll To Top