Středa, 4. října , 2023

Italská móda, to jsou sukně a šaty

Italská móda je v dnešní době velice oblíbenou v řadách mladších i starších generací. Jde o elegantní i odlehčený styl zároveň s množstvím prvků používaných pouze ve spojitosti s Itálií a jejich kulturou. Tato móda nabízí na výběr mnoho. Mezi italské skvosty však patří sukně, které mají místní ženy nejvíce v oblibě a které najdete snad v každém šatníku italské ženy. Proto si jako prvního představitele italského šatníku představíme právě několik druhů sukní. Jistě si dokážete vybrat i Vy.

Sukně od italských návrhářů

Zde vidíte barevné kousky, které rozzáří každý teplý a sluneční den. Můžete s nimi chodit na pláž, do společnosti, a nebo na večírky. V sukni budete nepřehlédnutelnou součástí společnosti. K tomu vás zajisté dopomohou letošní trendy dámské účesy.

Takzvané pouzdrové sukně vypadají velmi elegantně a sexy. Jejich kouzlem a odlišností od ostatních druhů je, že se vytahují až do pasu a jejich délka končí pod koleny. K nim se samozřejmě hodí boty na podpatku ať už nízkém, nebo vyšším. Jejich oblíbenost začala vzkvétat již v minulém století a stále se drží na špici. Do pouzdrových sukní se zastrkuje svrchní část oděvu, jako například blůzka, triko, halenka apod. V každém případě se tento druh sukně hodí na pohovory, do lepší společnosti, na schůzky, sympózia, zkoušky ve škole a další společenské akce. Nic nezkazíte doplňením outfitu o půvabný mikádo účes, právě naopak, docílíte eleganci a celistvost outfitu.

Elegantní šaty Leidiró

Ještě si představíme krásnou kolekci jarních/letních šatů právě od značky Leidiró, kterou pokud jste dosud neznali, jistě si ji zamilujete. Oděvy této značky jsou lehké a poznáte je většinou podle jemné a hravé barvy, která vám poskytne pocit čistoty a nepřehnanosti. Je zajímavé, jak italská móda dokáže být v jednu chvíli rozmanitě barevná a v následujícím okamžiku neskutečně elegantní, ale přesto působivá. Letos jsou v kurzu barevné asymetrické šaty, upnuté šaty s květovanými vzory, maxišaty až po zem a další. Pohlédněte na další kousky této zajímavé kolekce a třeba si něco na jaro objednejte. Obohatit svůj šatník nikdy nebylo tak lehké, jako dnes.

 

 

 

 

 

 

 

Inspirovala vás italská móda? Porozhlédněte se a dopřejte tak svému okolí pohled na tyto skvělé kousky oblečení ve skutečném světle.

Comments are closed.

Scroll To Top