Středa, 24. dubna , 2024

Dejte svému interiéru novou šťávu!


Říká se, že změna je život. A proč změnu čas od času nedopřát i interiéru? Naštěstí nemusíte hned bourat příčky a stěny. Svou domácnost náležitě vzpružíte i vhodnými doplňky a novými bytovými textiliemi.

Polštářky, přehozy, deky, koberečky, ložní povlečení, záclony a závěsy. To vše má v interiéru velkou moc. Snadno je totiž vyměníme, díky čemuž máme možnost bydlet doslova dle nálady. Nebo aktuálních trendů. Je to jen na vás.

Oživte svůj obývák

Potřebujete dát šťávu svému obýváku? To není nic těžkého. Stačí si pořídit nový bytový textil. Na okna pověsit nové záclony, závěsy a sedací soupravu oživit novým přehozem či polštářky (ideálně ve stejném dezénu jako závěsy).

Nový koberec? Proč ne?

A chcete-li to vzít skutečně z gruntu, pořiďte si nový koberec. Kvalitní levné koberce seženete například na e-shopu vesna.cz. Spolu se spoustou dalších nezbytností a doplňků do domácnosti, jako je třeba levné povlečení. Tím totiž zase snadno a za velmi malý peníz vzpružíte svou ložnici.

Vzpružte svou ložnici

Nabídka e-shopu je v tomto segmentu opravdu velmi bohatá. Jarní náboj do svého lože máte možnost vnést buď příjemným materiálem, ať již se jedná o hladkou bavlnu, nebo chladivý satén, ale také svěžími jarními barvami. Těm letos vládne meruňková nebo starorůžová. Naším favoritem jednoznačně je ovšem neodolatelné povlečení Uni ash pink – na jedné straně růžové a na straně druhé béžové.

Povlečení v roli šperku

Velmi působivá ovšem je i kombinace meruňkové a černé (povlečení Uni meruňkové), fialové a černé (povlečení Uni fialové) stejně jako bílé a béžové (povlečení Uni ecru). Říká se, že v jednoduchosti je krása, a toto povlečení je toho jen důkazem. Velmi působivé je ovšem i světle saténové povlečení s šedými květy, které se na vašem loži bude doslova vyjímat jako šperk. Snadno mu dodá punc luxusu a elegance.
Možností, jak ozvláštnit domácnost, je celá řada. Pokud se v nabídce textilií trošku ztrácíte, nezdráhejte se obrátit na služby bytového designéra.

Comments are closed.

Scroll To Top