Úterý, 23. dubna , 2024

ČOV už pro klienty neznamená půlroku starostí

Pořídit si ČOV tam, kde není dostupné připojení ke kanalizaci, je moudré rozhodnutí. Jak ekonomicky, tak ekologicky. Přesto rodiny často nedokáží pochopit, proč je realizace čističky tak ohromně komplikovaný a zdlouhavý proces. Jako kdyby tomu stát nechtěl jít naproti, říkají. Tato nepříjemná situace, kdy dříve zákaznici trávili desítky hodin v bezradnosti a mnohdy až naštvání a zoufalství, je však už minulostí. Nově se totiž problematiky ujímá plzeňský startup Zakra.

Co Zakra dělá a proč se během pouhých dvou let rozrostla na přes dvacet zaměstnanců? Odpověď je jednoduchá. Zakra zaplnila právě tuto díru na trhu. Díky ní se už zájemci o ČOV nebo jiné vodohospodářské projekty nemusí obávat, že by je realizace vodohospodářského zařízení přišla na spoustu zbytečných hodin strávenými starostmi a vyřizováním nepružného procesu. Zakra totiž nabízí kompletní fullservis. Od projektové dokumentace přes hydrogeologický posudek až po finální povolení úřadů. Zákazník nevyřizuje nic. Pouze čeká na výsledek.

Není vůbec žádného divu, že je o služby společnosti enormní zájem. Stovky vodohospodářských projektů za dva roky a stále se rozrůstající pole působnosti kanceláře je toho důkazem. Pro více informací podívejte se na web ČOV bez úřadů.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top