Čtvrtek, 29. února , 2024

Bydlení s prostorem pro vlastní fantazii na perfektním místě v Praze

Moderní ženu to prostě musí táhnout do Prahy. Hlavní město nabízí mnoho příležitostí pro lépe placenou a kreativnější práci, zavalí vás pulzujícím společenským životem, no a ty možnosti nekonečných nákupů také nejsou k zahození. Když se rozhodnete usadit v Praze, zajímejte se o moderní bydlení. Jedna skvělá příležitost se nabízí právě nyní a nese se ve znamení nadčasového designu a prestižní lokality.

Jedinečné pojetí boduje

Nové byty vznikají v prestižní lokalitě Praha 4, tedy v místě, které se stává novodobým centrem Prahy. Lidé sem míří za klidem, dokonalou občanskou vybaveností a současně za blízkostí přírody. Najít zde prostor pro výstavbu, bylo velkým oříškem. Nakonec padla volba na členitou Michelskou stráň. Svažitý terén se stal pro architekty z Arx Studia skutečnou výzvou, kterou ale dokonale zvládli.

www.zaria.cz_rezidencehadovita_cz_01

Podařilo se jim navrhnout hned 3 bytové domy, které dohromady tvoří komplex, jež se terénem vine jako had. Nové byty Praha 4 proto dostaly název Rezidence hadovitá. Architekti navrhli byty tak, že maximálně využívají denní světlo a současně nabízí velký užitný prostor. K mání jsou byty 1+kk a 2+kk, dále také velké množství bytů vhodných pro rodiny s dispozicemi 3+kk a ještě ateliéry.

Provedení dává prostor pro fantazii

Všechny byty budou připraveny k předání v minimalistickém designu. Dveře budou bílé, podlaha v dekoru dub a koupelna bude vyvedena v neutrálních tónech. Toto provedení bylo zvoleno, aby si každý rezident mohl lehce byt přizpůsobit vlastním představám o moderním bydlení.

www.zaria.cz_rezidencehadovita_cz_02

Není na co čekat!

Prodej bytů v Praze 4 už běží, nabídku najdete na www.rezidencehadovita.cz. Pokud máte zájem, doporučujeme jednat co nejdříve, zájem je velký. Jestliže budete řešit koupi skrze hypotéku, přečtěte si ještě tento článek. Najdete v něm několik cenných rad, jak se připravit na jednání s bankou i to, co vás vlastně všechno při zařizování hypotéky čeká.

Comments are closed.

Scroll To Top