Neděle, 5. února , 2023

Bojujete s kily navíc? Zbavte se jich s pomocí zelené kávy!

Lidé v každém věku zápasí s tukem, který se usazuje v problematických partiích, jako jsou hýždě, stehna, břicho. Chcete-li se i vy přebytečných kilogramů zbavit, můžete využít několik způsobů, které vám zajistí zdravé hubnutí.

Zelená káva a její účinky na lidský organismus

Novodobým hitem v oblasti hubnutí je právě zelená káva. Jde o kávová zrna, která nabyla opražena. Tak mají vysoký podíl kyseliny chlorogenové, která způsobuje, že hladina krevního cukru klesne. Tělo jej kompenzuje odbouráváním tuků. Máte-li rádi přírodní prostředky ke spalování, směle si ji zařaďte do seznamu. Váš metabolismus bude rychlejší a přispějete-li i vy svými pozitivy a snahou „do mlýna“, úspěch je zaručen!

Nechte si pomoci výživovými specialisty

Na poli týkajícím se hubnutí a zdravé stravy najdete i mnoho výživových poradců. Kvalitní a s mnohaletými zkušenostmi najdete na internetových stránkách FajnHubnuti.cz. Získat tak můžete nejen cenné rady a informace, ale i vzorový jídelníček na hubnutí nebo se přímo objednat na konzultaci zdarma.

Jídelníček vám přinese inspiraci, jak se stravovat aby bylo jídlo chutné a vydatné a to po celý týden. Zjistíte, že denní příjem energie by měl být kolem 6000 kj, základ by měla tvořit zelenina i ovoce, neměli byste se šidit na porcích a dopřát si jich pět i šest za dne a také, že byste se měli vyvarovat alkoholu, zrnkové kávě, silným čajům a naopak dodržovat kvalitní pitný režim.

Kupříkladu pondělí pak může vypadat následovně:

Ke snídani si dáte toustový chléb s pomazánkou z mrkve a zapijete jej čajem. Svačinu bude tvořit pomeranč, k obědu si pochutnáte na krůtích nudličkách s pohankou! Druhá svačina nabídne acidofilní mléko a večeře se bude skládat ze zapékaných brambor s brokolicí.

Stejně chutná a zajímavá jídla budete jíst po celý týden.

Nechte se inspirovat, zhubněte snadno a spolehlivě díky webovým stránkám fajnhunuti.cz. Nebudete litovat!

Comments are closed.

Scroll To Top