Pátek, 9. června , 2023

Baby friendly VACKOV

Plánujete založit rodinu a potřebujete k tomu adekvátní bydlení? Nemáte peněz nazbyt a přitom chcete bydlet důstojně a moderně? Máte pocit, že je tento stav neřešitelný? Omyl. Způsob, jak si zajistit hnízdečko lásky a domov pro své potomky, je poměrně lehce realizovatelný.

Seznamte se s projektem byty Praha 3 – „Byty u parku“ a vybírejte z 272 dostupných jednotek, které jsou navrženy ve velikostech 1+kk až 5+kk. Katalog bytů, jejich ceny a propozice lze zhlédnout online na webových stránkách developera. Bydlení je jednou z největších životních investic, kterou se vyplatí nepodcenit. Posuzujte v klidu a bez stresu veškeré detaily, jako je orientace na světové strany, přítomnost balkonu, lodžie, sklepa nebo garáže. Tohle všechno se promítne nejen do výsledné ceny, ale zejména do kvality vašeho budoucího života.

Byty pro mladé rodiny

Projekt Byty u parku je pro mladé rodiny ideální. Klidná lokalita na Vackově je umocněna architektonicky střízlivou zástavbou, která oproti žižkovskému rázu nevyčnívá, neburcuje, ani neprovokuje. Novou rezidenci, jež se má stát vším novým domovem, tvoří jedenáct bytových domů s maximálně šesti podlažími. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou a nesou rysy minimalismu i prostornosti.

K jednotlivým bytům jsou přiřazena garážová stání a sklepní kóje v podzemí. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B, což zaručuje vysokou hospodárnost. Samotná stavba bude zahájena ve třetím kvartále tohoto roku, od června se již jednotlivé budoucí bytové jednotky prodávají.

Žižkov nevymře

Pro klienty, kteří chtějí koupi bytu financovat hypotékou, je ve spolupráci s Hyposervis Consulting a.s. připraven zvýhodněný hypoteční úvěr, který umožní mladé rodině svobodně „dýchat“ a přitom férově splácet nový domov, aniž by se musela bát nekřesťanského úroku a potažmo i o střechu nad hlavou.

Neváhejte využít první vlny prodeje k tomu, abyste si vybrali byt snů podle představ. Kdo první přijde, ten první „mele“. Vackov se v dohledné době stane „baby friendly“ místem, kde vyroste jedna nová generace Žižkovanů.

Comments are closed.

Scroll To Top