Neděle, 3. března , 2024

Zima nedává stopku stylovému outfitu. Naučte se oblékat šik, i když venku panují mrazy!

Příchod zimních měsíců je pro mnohé milovnice módy velmi smutným obdobím. Úsměv na rtech jim přitom nezamrzá následkem nízkých teplot, jako spíše omezenými možnostmi oblékání. Máte snad dojem, že v zimě nemůžete vypadat dobře a zároveň vyjít v oblečení, které vás adekvátně ochrání před mrazem? Úkol to sice není snadný, ale ani nemožný. Máme pro vás několik cenných rad, díky kterým budete vypadat skvěle, i kdyby venku zuřila vánice.

Když udeří mrazy, máme jen dvě možnosti. Můžeme zůstat doma, nebo se nasoukat do hřejivé dámské zimní bundy či kabátu. Ať už preferujete jedno, nebo druhé, snažte se na sortiment zimního oblečení nepohlížet jako na nutné zlo. Vzhledem k tomu, že vám bude dělat společnost po několik dlouhých měsíců, je vhodné vybírat s citem. A nebraňte se nákupu více kousků, jeden by vás brzy začal nudit.

Neocenitelnou pomocnicí je šála. Pokud si oblíbíte svršek, který vám nechrání krk, zaručeně vás zahřeje, a navíc vašemu outfitu přidá na eleganci. Dobrou volbou jsou materiály jako vlna a kašmír.

Na své oblíbené kousky nemusíte čekat až do jara

Pokud vás mrzí, že v zimě nemůžete nosit svůj oblíbený doplněk – velký klobouk, jednoduše si pod něj nasaďte nenápadnou čepici. Rafinované řešení vás spolehlivě zahřeje, a navíc zajistí, aby vám klobouk při prudších poryvech větru nepadal z hlavy.

Stranit se nemusíte ani roztrhaných džínů – když si po ně oblečete punčocháče, zima vám určitě nebude. V případě příznivého počasí dejte prostor síťovaným, výsledný efekt předčí veškerá očekávání.

Udělejte si radost stylovou bundou nebo kabátem

Designové bundy i kabáty Desigual, luxusní kousky od Guess i ležérnější modely značek Yaya, Stradivarius či Kookäi najdete na jednom místě ve specializovaném e-shopu s módou bertoo.cz. Doplňte svůj šatník o módu, která vám dá zapomenout na to, že zrovna není vaše nejmilejší část roku – zvedne vám sebevědomí i náladu!

Comments are closed.

Scroll To Top