Pátek, 9. června , 2023

Výjimečný dárek k Valentýnu či narozeninám? Hodinky!

Příležitostí, kdy je vhodné svého drahého něčím obdarovat, je během celého roku spousta. Možná už i vám dochází nápady. Toužíte protentokrát po nějakém skutečně originálním dárku, na nějž se nezapomíná? Pořiďte svému muži luxusní hodinky.

Pánské hodinky jsou skvělým dárkem. Jde o praktický předmět, který navíc dotyčný nosí neustále u sebe. Bude si vás nosit s sebou do práce, na golf nebo třeba na sport. Záleží na tom, jaký typ hodinek vyberete.

Vyberte výjimečný model

Je pro vás váš muž výjimečný? Tak na to berte ohled při výběru. Najděte hodinky, které nemá každý druhý. Možná se budete divit, ale nemusíte je shánět po všech čertech. Existují přímo obchody zaměřené výhradně na luxusní hodinky. Obvykle jde o švýcarské modely, protože jak jistě víte, tato země je výrobou hodinek vyhlášená.

Říkají vám něco značky jako Graham, Franck Muller, Corum, Bell & Ross nebo Baume & Mercier? Možná ano, možná ne. Nezná je úplně každý, jde totiž o prémiové výrobce, co nenajdete na pultech obchodů.

Nezapomeňte vybrat správný typ hodinek

Kožené, nebo raději kovové? Extravagantní, či jednoduše obyčejné? S časem, nebo i dalšími ciferníky zobrazujícími dodatečné informace? Tohle jsou důležitá kritéria ke zvážení. Musíte vědět, zda je váš muž spíš sportovní nebo business typ, jestli vyznává minimalismus, potrpí si na detaily, chce mít na hodinkách co nejvíce informací atd.

Vybírejte jako pro sebe

Další jednoduchá rada zní: Vybírejte, jako by šlo o dámské hodinky a kupovala jste je sama pro sebe. Jistě byste chtěla koupit kvalitní, slušivé a poctivě zpracované. Ostatně není nic horšího, než když se na dárku objeví nějaký kaz. Roztržený řemínek, oloupaná kůže, rychle poškrábaný ciferník. Tohle se vám u kvalitních hodinek nestane.

Jestli toužíte po opravdu luxusních hodinkách, nahlédněte do e-shopu Hodinky-beny.cz. Nás zaujal třeba model Instruments BR 03 Phantom od výrobce Bell & Ross. Za ty by se nemusel stydět ani James Bond.

Comments are closed.

Scroll To Top