Čtvrtek, 29. února , 2024

Výběr plavek je dlouhý proces. Nečekejte na léto a prohlédněte si nové trendy nyní!


Do letní dovolené je sice zatím ještě daleko, ale sluníčko už pěkně hřeje a co nevidět začne prohřívat i vodu na přírodních koupalištích a otevřou se venkovní bazény. Nenechávejte výběr plavek na poslední chvíli a začněte už nyní. Výběr plavek totiž není radno uspěchat – až si prohlédnete letošní trendy, nebudete vědět, jaké z nich zvolit!

Letošní léto bude barevné, rozmanité a veselé. Plavkové trendy totiž mluví jasně. Hlavně vás nikdo nesmí přehlédnout! Nebojte se proto pestrobarevných plavek a romantických, květinových vzorů, které sluší jak mladým dívkám, tak zralým ženám. Kromě květin frčí také geometrické vzory, puntíky a další obrazce a to jak na jednodílných, tak na dvoudílných plavkách.

Ve žluté zazáříte

Pokud vás lákají jednodílné plavky, ale i tak chcete zazářit, pak je pro vás jako dělaný trend egg-yolk yellow, tedy odstín vaječného žloutku. Vaše plavky tak můžou mít, stejně jako vaječný žloutek, barvu od světlé žluté až po sytě oranžovou. Módní návrháři se ale rozhodli hlavně pro jemnou, jarní žlutou, která vypadá naprosto senzačně na všech typech plavek!

Šněrování pořád platí

Co se osvědčilo loni, platí i letos. Pořiďte si plavky ozdobené šněrováním. U jednodílných plavek se návrháři vyřádili a řídili se pravidlem „příliš mnoho látky škodí“ – šněrování umístili do dekoltu na záda, na boky a nebáli se ani průstřihů na různých místech plavek. Šněrování se ale objevilo i u dvoudílných plavek, zejména u crop topů, ale i u klasických topů a kalhotek.

Jako celebrita

Máte postavu jako lusk a hledáte něco speciálního? Stejně jako loni můžete vsadit na trend high-leg, plavky s vysoce vykrojeným spodkem, který optický prodlužuje a zeštíhluje postavu. Pokud máte odvahu, vyzkoušet můžete i trend V- shape, kdy spodek bikin má tvar V. Oba tyto trendy zvýrazňují rovněž pozadí a proto není divu, že si je oblíbily hlavně celebrity.

Zebry a leopardi opět v akci

Stejně jako v zimě kabáty, i letní plavky žijí z trendu zvířecího potisku. Pokud se vám leopardí či zebří kůže líbí, nebojte se design zvolit i na vašich plavkách, třeba v trendy červené nebo zelené. Hodí se na jednodílné plavky, i na bikiny. Pokud máte pár kilo navíc a strach, že budete vypadat jako reklama na zoologickou zahradu, zvolte zvířecí potisk pouze ve formě dekorativního proužku, nebo volte kombinaci černý plus zvířecí díl.

Těšíte se na léto?

Ať už se rozhodnete pro sexy zvířecí potisk, rozkvetlou louku, průstřihy nebo trendy vaječný žloutek, určitě neuděláte chybu. Pláže budou letos zkrátka zářivé a plné barev a my už se nemůžeme dočkat!

 

Comments are closed.

Scroll To Top