Pátek, 9. června , 2023

Vlastní krásné výrobky zhotovíte s termolisem


Napadlo vás někdy, když jste si objednávali trička s natištěnou fotkou vaší rodiny, hrníčkem s fotkou dětí nebo třeba puzzle s vašim psem, že byste si tyto předměty mohli vyrobit sami? Je to jednoduché a se správným termolisem to zvládne skutečně každý.

Co všechno termolis umí

Ještě jste o termolisech neslyšeli? Mezi kvalitní patří ty značky Marta, jež jsou velmi spolehlivé. V dnešní době mají velmi snadné ovládání. Stabilní tlak lisu a zároveň dostatečná termoregulace znamenají kvalitu lisu. V nabídce e-shopu termolisy.cz jsou i lisy s automatickou funkcí, a ty se postarají o celý proces lisování samy dle vašeho nastavení.

Potisknete s nimi různé oblečení, např. trička, bundy, čepice, ploché povrchy i těžko dostupná místa. Mají široký teplotní rozsah, díky čemuž je schopnost nanést tisk na povrch materiálu různorodě. Termolis dokáže aplikovat dané struktury i na materiály s hrubším nebo členitějším povrchem.

Potisk různých předmětů

To, že si chcete potisknout oblečení je jedna věc. Často ale můžete potřebovat či chtít potisknout i předměty jiné než ploché. K tomuto účelu je určen 3D termolis na potisk. Kupříkladu tepelný 3D lis VACUUM pro sublimační potisk.

Jde o multifunkční lis, který byl navržen pro potisk talířů, přívěšků, kamenných desek, hrnků, krytů na mobilní telefon, pouzder na tablety a jiné, to vše sublimační metodou.  Tento lis funguje na principu vakua, kdy vakuum, které vznikne, přitiskne přes tepelně odolný silikon předmět k podložce. Dvě topné desky umí pracovat společně nebo každá zvlášť. Zajišťují stabilní teplotu. Multifunkčnost lisu je v možnosti potisku několika předmětů různého tvaru najednou.

Ať už chcete obdarovat potištěným oblečením, hrnky, přívěšky svou rodinu, nebo máte společnost a už si nechcete reklamní předměty objednávat u výrobce reklamních předmětů, termolis určitě využijete. Bude vám sloužit po mnoho let a investované peníze se vám jistě vrátí. Podívejte se na webové stránky termolisy.cz a vyberte si ten správný právě pro vás.

Comments are closed.

Scroll To Top