Pondělí, 22. dubna , 2024

Stylové letní obutí


Sandály, pantofle, žabky. Zkrátka letní botičky, které nemohou chybět ve výbavě žádné ženy. Jaké kousky jsou trendy? Provedeme vás těmi nejlepšími kousky pro tuto sezonu.

Letní a jarní boty pro ženy

Celoročně se ve vašem botníku neztratí tenisky. Pohodlné boty, se kterými budete pobíhat po městě i za dětmi, a pokud nejdete na vyloženě sofistikovanou společenskou událost, snese je i kostým. Typické letní obutí je ovšem otevřené, vzdušné, jednoduché na nazutí.

Pantofle, sandále nebo žabky jsou úžasně variabilní a nabízí se v nepřeberném množství designů. Nevíte, kde vybrat? Vsaďte na brazilské značky. Právě tato jihoamerická země má přece největší předpoklady pro to, aby vám poskytla ty nejkrásnější a nejpohodlnější boty. Tomu se říká letní láska. Pro obuv.

Pohodlné i trendové letní pantofle

Co vyžadujete od bot? Pohodlí a funkčnost? Pak zaměřte svoji pozornost na Rider sandály, které nabízí ženám i mužům komfort. Noha v nich nebude klouzat, bude pevně ukotvená. Přesto design bot je velmi elegantní, nevypadá humpolácky jako u jiných značek. A co musíme ocenit – u žabek netlačí pásek, který je mezi palcem a ukazováčkem. Touží vaše srdce po trendech? Stále jsou velmi oblíbené plastové boty.

Zaxy pudrové pantofle Connect Lush Thong Fem Nude

 

Podívejte se na novou kolekci Zaxy. Sandály, žabky, ale i balerínky s pěknými aplikacemi ve formě mašliček či srdíček vás ohromí. Úžasně měkké boty představují komfortní obutí, které si zamiluje každá. Velmi oblíbené jsou pantofle od populární značky Grendha. Snoubí se v nich jihoamerický vkus s prvky moderního designu. Tlumené barvy nijak neupozorňují na boty, přesto si jich každý všimne, protože i subtilní aplikace působí jinak. Originálně. Oproti běžně prodávaným botám od konkurence.

Ipanema bronzové žabky Glam Special Fem Rose/Rose

Potrpíte-li si na exkluzivitu, nadchne vás letní obutí Ipanema. Nádherné a odzbrojující obutí. Žádný pár z těchto sandálků nenudí klasikou. I když se jedná o minimalistické žabky, jejich výjimečnost tvoří efektní zauzlování řemínku na nártu. Zamilujete si i dvouřadé pásy na pantoflích, každý z nich má jiný design, přesto navzájem dokonale konvenují. Nová kolekce letního obutí vám vyrazí dech a rozbuší srdce.

Comments are closed.

Scroll To Top