Sobota, 13. dubna , 2024

Tag Archives: reiki

Jak funguje Reiki: Co vám přinese a jak můžete pomáhat druhým?

Znáte Reiki? Jde o terapii, při níž se předává energie. Síla, jež umí léčit fyzické i psychické potíže. Jak funguje a čím vám prospěje? Co je Reiki a jak funguje? Energie je mocná. I když jste zastánce klasické medicíny, při níž se využívá léků či invazivních metod v podobě operací apod., nezavrhujte tyto způsoby léčby. Jen si vezměte, že původce ... Více »

Nalaďte se na tu správnou vlnu pomocí Reiki

Reiki je jedna z mnoha léčitelských metod, která vznikla v Japonsku. Jsou lidé, kteří těmto alternativním metodám moc nevěří, ale naopak existují i takoví, kterým nejen víra, ale hlavně praktikování reiky pomáhá. V každém lidském těle proudí energie – v reiki se tomu říká čakry a pokud tyto čakry procházejí bez překážek, tak jde o zdravé tělo i ducha. Avšak ... Více »

Léčení s Reiki

léčení s Reiki

Pojem reiki pochází z japonského obrázkového písma kanji, přičemž rei znamená doprovázený duchem a ki znamená životní energie. Spojením těchto dvou slov tak vzniká v praxi duchovní typ léčení, který k uzdravení lidského těla využívá energii. Reiki však ani zdaleka není moudrá poučka z ještě moudřejších knih. Reiki je učení, ke kterému se přiblížíte až díky dlouhé a náročné cestě. Tato léčitelská technika má ... Více »

Scroll To Top