Úterý, 23. dubna , 2024

Tag Archives: esoterika

Opakující se sny – Tajemství snů

opakující se sny

Nejpopulárnější sny a jejich výklad Výklad snů záleží na tom, jakým způsobem daná osoba sen prožívá, avšak mnohé psychologické výzkumy dokazují, že některé typy snů mají univerzálnější význam, který je následující: Voda – čistá vyjadřuje radost, kalná problémy, klidné moře znamená příchod příjemného období Oheň – jasný plamen symbolizuje opětovanou lásku, požár zas vášeň Děti – hledání řešení konfliktů, ale může ... Více »

Tajemství numerologie – čísla 4-9

numerologie

Životní číslo 4 – čtyřka symbolizuje peníze. Majitelé tohoto čísla jsou většinou výbornými investory, kteří dokáží svůj majetek nejen nahromadit, ale také velice snadno rozmnožit. Jsou to zkrátka rození finančníci. S citem pro peníze je spojen také fakt, že bývají velice opatrní, podezřívaví, rozvážní a mnohdy mají sklony k melancholiím a hloubavosti. Životní číslo 5 – lidé, jejichž výsledným číslem je pětka, ... Více »

Tajemství numerologie – čísla 1-3

numerologie

Také svému datu narození nepřikládáte žádný význam? To byste ale měla! Čísla, které tvoří datum vašeho narození, jsou totiž tak trochu kouzelná… Skrývají totiž informace o vaší povaze a charakteristických vlastnostech… Ponořte se s námi do tajů numerologie a zjistěte, co vám nadělil čas, ve kterém jste se narodila. Víme, jak na to! Číslo své základní životní vibrace zjistíte za pomoci ... Více »

Scroll To Top