Neděle, 29. ledna , 2023

Správně zvolené spodní prádlo vám dodá sebevědomí

people-2559768_640

 

Dámy, slečny, také vás svět spodního prádla stále uchvacuje? Tolik střihů, materiálů, barev! Oblékněte se do luxusu, ve kterém se budete cítit a vypadat skvěle! Už nemusíte volit mezi pohodlím a krásou. Podprsenky, kalhotky i třeba plavky jsou nyní navrženy přesně tak, aby vám padly jako ulité. Každá z vás se může cítit přitažlivě a sebevědomě. Jen vybírejte!

Váš pocit je důležitý

Je jasné, že nepohodlné spodní prádlo nebo plavky zařezávající se do těla nejsou nic, o co byste stály. A víte, že nevhodně zvolená velikost podprsenky nezpůsobí jen nevzhledná prsa, ale může vést až k bolestem zad a celkově vadnému držení těla? Pořád je mnoho žen, které kupují nesprávnou velikost spodního prádla. Vy k nim patřit nemusíte. Pořiďte si prádlo od renomované společnosti. Od odborníků, kteří vám jsou schopni pomoci s výběrem velikosti i s vhodným střihem. Co od prádla očekáváte? Komfort, zvýraznění vašich předností a potlačení malých nedokonalostí. Perfektní oporu při sportu, jemný a zároveň pevný materiál. Neuskromňujte se, váš pocit je důležitý. Můžete mít vše.

Ach, ty velikosti

Možná jste doposud, milé ženy, žily v domnění, že krásné krajkové prádlo se týká pouze, jak to říci, méně vyvinutých kamarádek. A že vy, přírodou obdařenější, nemáte zkrátka šanci na nic jiného než bílé a černé cosi. Nebojte se, přední značky spodního prádla a plavek si jsou vědomy vaší potřeby. V současné době si můžete také pořídit barevné a do detailu propracované podprsenky i kalhotky. Spodní prádlo ve větších velikostech je vyráběno z pevných materiálů, aby vše zůstalo na svém místě. Můžete volit mezi podprsenkami s kosticemi, nebo bez nich. Širší ramínka zajistí dostatečnou oporu. Stahovací kalhotky vám dodají přitažlivých křivek. V šatech i upnutých kalhotách se budete cítit jednoduše báječně.

Plavková sezóna se blíží

Brzy nastane doba promenády v plavkách. Vyberte si takové, které podtrhnou vaši krásu. Ty odvážnější volí dvoudílné dámské plavky, některé se cítí jistěji v jednodílných. Trendy budete i v tankini. Jestli se přece jen ostýcháte procházet se po pláži pouze v plavkách, pořiďte si třeba plážové šaty, sukýnku, tuniku. Například http://www.daniela-pradlo.cz/dvoudilne-plavky nabízí širokou škálu plážových doplňků.

Comments are closed.

Scroll To Top