Čtvrtek, 29. února , 2024

Soutěžní atrakce baví účastníky dětských party i teambuildingových akcí

rodeo lahev 1

Teambuildingové akce, zahradní nebo narozeninové párty dětí i dospělých, zahradní slavnosti nebo oslavy měst a vesnic k příležitosti jejich založení či další jsou už běžnou součástí našich životů. Abychom si tu či jinou akci mohli užít dosyta nejen co se jídla týče, můžeme využít pronájem atrakcí a dětem i dospělým zajistit pořádnou zábavu. Nabídka je bohatá, atrakcí je mnoho typů, a tak najdeme to pravé pro sportovce, soutěží chtivé i vyznavače adrenalinu.

To nejlepší pro děti

Půjčovna atrakcí nabízí mnohé atrakce na dětské dny. Ať už jde o akci mateřské školy, základní školy, narozeninovou oslavu atd., k nejvyhledávanějším patří atrakce pro děti jako nafukovací atrakce skákací hrady či skluzavky. Baví menší i větší děti a dovedou na nich poskakovat dlouhé chvíle.

K poptávaným řadíme i trampolínu s ochrannou sítí, nebo sumo ring pro děti, kdy si mohou vyzkoušet zápas podobně, jako jej prožívají dospělí.

Aby se dospělí bavili, jako by byli malí

Např. teambuildingové akce pořádané zaměstnavatelem pro utužení dobrých vztahů nebo narozeninová oslava kulatin jsou skvělé příležitosti, kdy si vypůjčit atrakce pro dospělé. Ať už máte rádi závody aut, adrenalin v podobě skákání do výšky, střelbu, srovnávání sil s ostatními či rodeo, vyberete si. A nejen to, atrakcí určených pro dospělé je mnoho. Simulátory, soutěžní atrakce jako siloměr kladivo, lidský stolní fotbal nafukovací, lukostřelba, rodeo elektrický bizon, velká trampolína umožňující skoky do mnoha metrů vysoko včetně salt a mnohé jiné.

Jestliže vás čeká v průběhu léta či podzimu velká venkovní akce pro malé nebo velké, určitě si nezapomeňte včas rezervovat vámi zvolenou atrakci. Všem účastníkům připravíte skvělé překvapení, spoustu zábavy, legrace, smíchu, odreagování se a vzpomínky, které si uchovají pro mnoho let.

 


Comments are closed.

Scroll To Top