Úterý, 23. dubna , 2024

Pomozte partnerovi vyřešit problémy s nekvalitní erekcí

Jestliže se náš partner ocitne v situaci, kdy pro něj není snadné dosáhnout kvalitní erekce, bezesporu si toho dříve či později všimneme. Pánové o tom často nechtějí mluvit, protože se stydí. Berou to jako své selhání, ztrátu mužství. Možná se budou zprvu vymlouvat na únavu, nechuť, ospalost, bolest hlavy, ale stejně budou muset nakonec s pravdou ven. Pozorná žena si toho však všimne velmi rychle, zvláště, pokud sexuální život doposud fungoval tak, jak vám oběma vyhovovalo.

Pánové trpící erektilní dysfunkcí

Nešvar moderní doby, která je hektická, má na nás velké nároky, nedovolí nám často odpočívat, sportovat, relaxovat nebo se třeba dobře vyspat a zdravě najíst, přináší i nemoc s názvem erektilní dysfunkce. Tato nemoc je důsledkem všeho, co jsme uvedli. Vede k ní i nadmíra užívání alkoholu, kouření, drogy, dlouhodobý stres a podobně. Pokud vašeho partnera postihne, je důležité řešit ji co nejrychleji, aby nenapáchala škody na psychickém zdraví, nebo ji „neodnesl“ váš vztah. Ať chceme, nebo ne, v případě, že ve vztahu nefunguje sex, může dojít časem k jeho nenávratnému poškození.

Postihnout může mladé i starší muže, čím jsou však pánové starší, tím častější může být. Někdy jde o chvilkovou záležitost způsobenou třeba večerem s nadmírou alkoholu, pokud se ale situace několikrát opakuje a nevíme proč, je na čase dysfunkci řešit.

Erekce může být nulová, nebo sice může dojít ke ztopoření penisu, ale jen na krátkou dobu, nebo může být nedostatečná, kdy je penis sice tvrdší, ale ne na průnik do pochvy.

Pomozte si volně dostupnými přípravky

Pány určitě potěší, že nemusí hned k lékaři. Jestliže upraví životosprávu a nepřichází výsledek, mohou použít některé z volně dostupných preparátů. Ale pozor při jejich výběru. Najdete u nás bohužel i takové, které jsou na našem trhu ilegální. Jedním z nich je Kamagra. Obsahuje sildenafil, který zlepšuje průchodnost cév, normalizuje tlak a má pozitivní vliv na celkovou fyzickou zdatnost. Na našem trhu se vyskytují pouze jeho padělky, které jsou pro uživatele nebezpečné. Naopak směle můžete vyzkoušet Merlix Perfektum nebo Merlix Senior, oba si u nás získali velkou popularitu.

Nenechte se sužovat nefunkční erekcí. Vyřešte ji co nejdříve, abyste mohli žít plnohodnotně a radovat se z každého dne. Pomoc je na dosah, stačí se jen rozhodnout změnit životní styl, příp. vyzkoušet přípravky na zlepšení erekce.

Comments are closed.

Scroll To Top