Čtvrtek, 29. února , 2024

Plastika prsou – přečtěte si o různých metodách zvětšení

Pokud již nějakou dobu přemýšlíte o zvětšení prsou, nebo vás to napadlo právě teď, rozhodně čtěte dál. Plastika nemusí vždy znamenat pouze implantáty, které můžete vídat ve svém okolí. Dnešní moderní technologie nabízí mnoho různých metod, díky kterým je možné vytvořit nádherné poprsí. Ideální dobou pro zvětšení prsou je konec zimy a začátek nadcházejícího jara. V tomto období je tělo chráněno vrstvou oblečení a než přijde léto a plavková sezóna, stopy po operaci zmizí.

Jaké druhy operací prsou existují?

dekoltDnes je možné podstoupit mnoho různých typů operací. U každé z nich se využívá jiná metoda. Každá z nich má své výhody, ale samozřejmě také nevýhody, proto si níže přečtěte alespoň některé z nich.

Zvětšení prsou pomocí implantátů vám zaručí dlouhodobý efekt krásných a pevných prsou. Nevýhodou může být negativní reakce těla na implantát, proto je důležité vybrat si kliniku, která používá pouze kvalitní silikonové implantáty. Výhodou je také to, že tyto výplně nevylučují možnost a schopnost kojení.

Zvětšení prsou implantáty s modelací nabízí možnost perfektního vytvarování poprsí. Touto metodou se kromě vložení implantátů také upravuje kožní kryt a velikost prsní žlázy. Tak vznikne krásné poprsí, které sebou však nese jistou nevýhodu – větší množství pooperačních jizev.

Zvětšení prsou vlastním tukem je zákrok, při kterém se zvětšují prsa vlastním tělesným tukem. Tento druh operace je vhodný především pro mladší ženy. Zvětšení je možné maximálně o jednu velikost. Nevýhodou tedy je to, že je potřeba dostatečné množství tuku k odběru.

Aby augmentace prsou proběhla bez komplikací, je důležité svěřit se do rukou opravdových odborníků – zkušených plastických chirurgů. Tímto se vyhnete nežádoucím zdravotním problémům, které by mohly nastat, pokud podceníte volbu lékaře.

Comments are closed.

Scroll To Top