Úterý, 23. dubna , 2024

Luxusní kabelka ze silikonu

Existuje neuvěřitelné množství kabelek. Ovšem kabelky se od sebe liší, jednak tvarem, barvou, ale také materiálem. Mnoho žen si oblíbilo kožené kabelky, neboť jsou opravdu kvalitní, působí luxusně a vydrží vám, ovšem poslední dobou je moderní nosit kabelku ze silikonu.

Silikon může být luxusní

Pravdou je, že silikon je poměrně netradiční materiál, zejména pro výrobu kabelek, ovšem jedna značka vymyslela poměrně krásný model kabelky, který se natolik ujal, že se z něj stal módní prvek. Silikonová kabelka má své výhody. Kromě toho, že se jedná o trendy kousek, který působí krásně, je také dobrá na údržbu, neboť když se vám nějak zašpiní, stačí jí opláchnout vodou.

Na co si dát pozor

Samozřejmě, že má silikonová kabelka i pár nevýhod. Vzhledem k materiálu, z kterého se kabelka vyrábí, není dobré, aby byla vystavena velkým teplotám. Stejně tak není dobré, aby se v kabelce přenášely ostré předměty. Ovšem nůž či jiné předměty mohou poškodit i jiný druh kabelky. Vzhledem k tomu, že se jedná o módní prvek, není divu, že má kabelka nosnost jen dvě kila, což je na běžné věci dostatek, ale rozhodně nemůže tato kabelka nahradit nákupní tašku.

Každý má svůj originál

Přestože má tato kabelka jen malý počet tvarů, může si každá žena vytvořit kabelku podle vlastních představ a díky tomu může mít každá žena originál. Přestože základ kabelky, někdy označován jako tělo či korpus může mít odlišné barvy, ostatní doplňky jsou opravdu různorodé. Zajímavosti je, že silikonová kabelka vám nabídne měnit i uši kabelky dle vaší libosti. Mohou to být různě barevná kožená ucha, ale stejně tak můžete na kabelku nasadit třeba lana. Dalším poměrně výrazným doplňkem, který může ovlivnit vzhled kabelky, jsou různé lemy, které lze na kabelky přidávat. Je jen na vaší fantazii, jestli bude vaše kabelka zdobená kožešinou anebo pleteným lemem.

Jedna kabelka stokrát jinak

Velkou výhodu této kabelky je, že stačí mít pouze základ a z něj můžete vytvořit několik zajímavých variant, což znamená, že i z jedné kabelky můžete mít rázem celou kolekci, neboť stačí si dokoupit různé provedení uší či lemů a ostatních ozdob. Každopádně ani ozdoby či náhradní uši nejsou zadarmo. Ovšem dokoupit nové uši či lem vyjde mnohem levněji, než si kupovat další nové kabelky.

Celá v silikonu

Kromě silikonové kabelky si můžete koupit i jiné doplňky ze stejného materiálu. Značka, co vyrábí tyto luxusní modely kabelek, se soustředí také na hodiny a sluneční brýle. Opět je výhodou, že si můžete sami vybrat, co se vám líbí a zkombinovat si například hodinky s kabelkou. Stejně, jako u kabelek i z jediných hodinek můžete mít více modelů, díky odlučitelnému pásku.

Silikon je poslední dobou velice moderní materiál a jedna značka přišla s opravdu nápaditým modelem kabelek. Je to luxusní a originální kousek!

Comments are closed.

Scroll To Top