Úterý, 23. dubna , 2024

Levný tisk doma i v kanceláři díky levným, ale kvalitním tonerům

plotter-2138990_640

 

Máte-li doma počítač a tiskárnu, určitě si chcete alespoň tu a tam vytisknout fotku svých dětí, přátel, krásného místa z dovolené, ale také dokumenty, recepty a jiné. V zaměstnání je tisk nutností, rozdíl je většinou jen v množství a nečastějším dokumentům. Některé firmy tisknou faktury, dodací listy, jiné objednávky, návody a podobně.

Abychom na tisku všichni co nejvíc ušetřili, je nutné zvolit tonery HP či jiné, jež odpovídají naší tiskárně, od prodejce nabízejícího skvělé ceny nebo akční nabídky. Je jich na trhu poměrně dost a byla by škoda zajímavé nabídky nevyužívat.

Nabídka pro každou domácnost i firmu

Tiskáren i tonerů je velké množství a mnohým uživatelům se může zdát nelehké se v nabídce produktů zorientovat. Není nic snadnějšího, že se v e-shopu, kde chcete vybrat levnou náplň zeptat, co vám doporučí. Pořizovat si můžete originální tonery, nebo neoriginální, které však mají vesměs stejné vlastnosti, jako ty originální, avšak značný rozdíl je v ceně.

Dalším ukazatelem, který by nám při výběru neměl být lhostejný, je nejen cena, ale i to, kolik stran s tonerem vytiskneme. Speciální tonery najdeme i na tisk fotek, obrázků.

Podíváme-li se např. na prémiové tonery Xerox, stejně jako náplně do tiskáren, můžeme se přesvědčit, že ať už originály, nebo alternativy, jsou vždy prémiové kvality. Konkrétně např. Xerox 6030, Xerox 3060, Xerox 4127, Xerox 4595 a další. Navíc pokud nenajdete ten správný typ pro vaše zařízení, stačí e-shopy kontaktovat a on vám potřebnou náplň zajistí.

Nečekejte další dny či týdny, po které tisknete zbytečně draze. Vyberte si co nejdříve v nabídce levných, ale přesto naprosto kvalitních náplní do tiskáren a ušetřené peníze investujte např. do kvalitnějšího papíru na fotografie. Budete nadšeni z výsledku a k drahým náplním už se nevrátíte.

Comments are closed.

Scroll To Top