Neděle, 3. března , 2024

Tag Archives: tonery

Levné tonery vám zajistí levnější tisk doma i ve vaší firmě

Také jste se v posledních letech podivovali, o kolik vám stouply náklady na tisk? Není divu, cena všeho stoupá, a tak je výhodné hledat řešení, jak tomu předejít. I domácnosti se co se týče tisku „plácly“ přes kapsu. Děti, které byly na distanční výuce, musely tisknout ledacos a vkládat si podklady do sešitů a podobně. Řešením ale může být nákup levných ... Více »

Šetřete přírodu, kupujte renovované tonery

Země se nám ztrácí pod horami odpadků. Nejvíce jí škodí plasty, které se rozkládají šíleně dlouho. Vždyť rozložení jedné plastové láhve trvá zhruba 100 let! A teď si uvědomte, kolik plastových výrobků máte kolem sebe. Které z nich použijete jen jednou, nebo se vám doma ohřejí maximálně pár měsíců, a pak je prostě vyhodíte? Dokonalým příkladem jsou tonery. Toner nebo cartridge koupíte, ... Více »

Levný tisk doma i v kanceláři díky levným, ale kvalitním tonerům

  Máte-li doma počítač a tiskárnu, určitě si chcete alespoň tu a tam vytisknout fotku svých dětí, přátel, krásného místa z dovolené, ale také dokumenty, recepty a jiné. V zaměstnání je tisk nutností, rozdíl je většinou jen v množství a nečastějším dokumentům. Některé firmy tisknou faktury, dodací listy, jiné objednávky, návody a podobně. Abychom na tisku všichni co nejvíc ušetřili, je nutné zvolit ... Více »

Scroll To Top