Středa, 24. dubna , 2024

Kožená peněženka by vám neměla chybět

Přemýšlíte, čím byste mohla doplnit svou sbírku trendy doplňků? Hledáte něco, co budete využívat často a vždy to budete moci s důvěrou vzít se sebou, ať už půjdete na společenskou akci, večírek s kamarádkami nebo jen tak ve či do práce? Stále módní, evergreen na poli módy, je bezesporu dámská peněženka kožená. Kůže je odedávna brána jako kvalitní materiál a v trendech se skvěle prolíná, ať už se podíváme na kabelky, boty, oblečení z ní nebo třeba zmiňované kabelky.

I když kůži nenosíte

Velkou předností kožené peněženky je to, že se hodí k téměř jakémukoli oblečení. Ať už budete mít na sobě právě šaty, kalhoty s tričkem, bude zima či léto, při placení s koženou peněženkou nebudete nikdy vypadat nepatřičně.

Díky pestrosti modelů si můžete vybrat peněženku dámskou v elegantním duchu, extravagantní, jednoduchou, se zdobením, barevnou… I povrchová úprava kůže může mít mnoho podob, což udělá ze dvou zdánlivě stejných modelů dva odlišně působící.

Pokud nenosíte kožené oblečení, kožená peněženka přesto nebude rušit váš celkový vzhled. Nejuniverzálnější model je některý z jednoduchých bez zdobení, nebo jen s jemným znakem či ornamentem. Nemusíte se obávat obejít klasické barvy, jako je černá či hnědá. Krásně, a přitom nijak narušujícím efektem působí temně červená kožená peněženka dámská. Je zajímavá, vždy upoutá pohled jiných, ale nepůsobí vulgárně. Navíc… víte, že peněženka červené barvy údajně pomáhá k lepší finanční situaci? Říká se, že kdo chce mít stále dostatek peněz, měl by používat právě červenou peněženku.

Když už kožené doplňky nosíte

Většina z nás alespoň něco koženého vlastní. Ať už boty, opasek, kabelku, ale také kožené náramky, náušnice… Peněženkou můžete doladit celkový vzhled např. tak, že bude ladit k barvě vaší obuvi. Anebo bude stejná, jako vaše kabelka. Velmi hezky působí, když navléknete prsten z kůže a v rukou se vám při placení ocitne peněženka ve stejné barvě kůže, jako je prsten.

Kůže se ale spolu „nebije“, takže i když zvolíte jinou barvu, než je vaše kabelka či jiný doplněk, nebudou se vylučovat. Ostatně, i koženou peněženku lze sehnat z vícera barev kůže, nebo vícera povrchových úprav. Jde bezpochyby o zajímavé kousky, které jen tak někde nepotkáte.

Investice se vám vrátí spokojeností

Kožené peněženky se dají pořídit od pár set korun po tisíce. Vždy záleží na tom, jak kvalitní materiál je použitý. Vězte, že tady je vhodnější investovat více. Peněženka tak bude vyrobena z kvalitně zpracované kůže, její tloušťka bude větší než u levnějších variant, i šití bude pevnější, a tak budete mít jistotu, že vám vydrží po mnoho let.

Neváhejte a nezvažujte koupi krásné kožené peněženky dlouho. Začněte si zpříjemňovat okamžiky spojené s potřebou peněženky tím, že na ni budete pyšné a rády ji budete dávat na odiv pohledům ostatních. S hezkým oblečením, jež budete mít na sobě, bude pomyslnou třešinkou na dortu.

 

Comments are closed.

Scroll To Top