Pondělí, 22. dubna , 2024

Hry na vánoční večírek, které vás budou bavit


obrazek_209
Firemní večírky pořádají menší i větší společnosti napříč celou naší zemí. Většina z nich je připravuje k významnému výročí, nebo u příležitosti Vánoc a konce roku. Zaměstnanci se na něj v drtivé většině těší, a to jak pro možnost strávit společný čas s kolegy, tak kvůli zábavě, dobrému jídlu i pití. Určitě je žádoucí připravit všem zúčastněným skvělé hry na firemní večírek, které si budou moci užít mladí i starší, ženy i muži. A právě proto je vhodné oslovit společnosti nabízející pronájem atrakcí, které přináší zábavu všemožného druhu.

Zábava na firemní večírek

Jak již bylo zmíněno, firemní vánoční večírek může nabídnout hry různého zaměření. Na své si mohou přijít milovníci adrenalinu, sportu, zábavy i ti, kdo mají soutěživého ducha. Záleží jen na zaměstnavateli nebo pořadateli, co vybere.

Program na firemní večírek můžete obohatit např. oblíbeným rodeo býkem. Jde o to, udržet se na rozdováděném býkovi co nejdéle a vyhrát. Většina společností má smíšené kolektivy, a právě toto je atrakce, která baví pány i dámy.

Dalším oblíbeným je surf simulátor. Skvěle funguje a bavící se lidé si budou moci připomenout letní surfování na moři.

Hledáte-li něco jiného, než je tematika sportu, zkuste např. soutěžní dojení. Podojit krávu už dnes nemá možnost kde kdo, jako tomu bylo kdysi, a právě tento simulátor tuto činnost umožňuje. Ve spojitosti s ním se nedá nesmát a nebavit a zkusit dojení si chtějí všichni.

Pány zaujme atrakce Soutěž v páce. Skvělé je, když je zaměstnanců více a najde se dostatek dvojic, které umožní uspořádání krátkého, ale zábavného turnaje.

V nabídce jsou i projekční simulátory na zem. Právě takovým je Šílená slepice. Jde o skákačku pro jednoho i více hráčů. Skákat, poskakovat, cílit nohami, ukázat pohotovost a postřeh, to vše tento simulátor umožňuje.

Vánoční večírek se bez atrakcí jednoduše neobejde. Zavítejte na stránky společnosti nabízející pronájem atrakcí a vyberte si vámi preferované hry na vánoční večírek. Její zaměstnanci vám vše přivezou, postaví, nebudete mít s přípravou žádné starosti.

 

 

Comments are closed.

Scroll To Top