Sobota, 13. dubna , 2024

Elegance v celém interiéru s přispěním nábytku

interior-1961070_640

Každý, kdo zařizuje nebo rekonstruuje byt či rodinný dům chce, aby v něm vládl pořádek, stylová shoda a vybavení korespondovalo s tím, jaký majitel je, ale také s účelem, který má ta či ona místnost plnit.

Co se týče moderního, elegantního vzhledu, zajišťuje ho jednoduchost, nepřílišná kombinace barev, zapojen může být kov, ať už ve velkém zastoupení, nebo v drobných detailech, ale i sklo a umělá hmota. Společné působení všech materiálů je možné takřka v kterékoli místnosti příbytku, a přitom nebude působit neosobně ani studeně.

Zaměřeno na ložnici, chodbu i obývák

Do všech uvedených místností je nutné pořídit menší či větší skříňky, skříně a police. Velmi žádané jsou komody se šuplíky i jednoduché menší skříňky, ať už závěsné, nebo stojící na podlaze. Všechny tyto skříně jsou praktické, co se týče množství předmětů, které do nich můžeme uschovat. Šuplíky nevychází z módy již několik let, a v kombinaci se zajímavými madly mohou působit dominantně i jednoduše.

Elegantní šatní skříně v ložnici dovedou prostor prosvětlit, což oceníte zvláště u menších prostor mířících na severní světovou stranu. Bílá nebo smetanová barva dveří, případně prosklení v mléčné barvě prostor nezatíží, ani když je skříň velká sahající až ke stropu. Ještě více světla zajistí zrcadlo, které lze použít větší, přes celou výšku skříně, nebo menší, např. ve vodorovné poloze, protínající část či celou délku šířku skříně.

Chodba je bránou do příbytku

Na chodbě nebo vstupní hale by měl být vždy pořádek a dostatek místa. Ti, kdo mají menší chodbu mívají potíž s odkládáním obuvi či doplňků v podobě deštníku, nazouváku a podobně. Vše pomůže vyřešit úzký botník se sklopnými policovými regály, který se otevírá jako šuplík, avšak nikoli ve vodorovné poloze, ale shora dolů. Neměly by chybět ani moderní věšáky, které lze umístit na dřevěnou zástěnu i z vnitřní strany skříňky. Jejich pestrost a opracování je tak odlišné kus od kusu, že si vyberou jak ti, kdo chtějí netradiční vzhled, tak ti, kdo upřednostňují nenápadnost a jednoduchost.

Mějte domov v takovém stylu, který je vám příjemný. Bude z něj vyzařovat kus vás a domů se po pracovním dni budete vracet rádi, ať už sami, nebo s partou přátel i rodinou.

 

Comments are closed.

Scroll To Top