Středa, 24. dubna , 2024

Co neříkat holkám, které mají pár kil navíc

Také máte kolem sebe někoho, kdo má pár kilo navíc a je z toho samozřejmě špatný? Pak volte šetrná slova k této osobě, protože jí dost možná to, že nevypadá, jako modelka, velmi trápí a snaží se všemožně zhubnout.

Každý je nespokojen

Je také pravda to, že většina z nás, se svou postavou není spokojena a řeší, jak se s tím vyrovnat. I hubené holky může na své postavě cokoliv trápit, a to například malá prsa. Tlustší to mají ale o něco těžší, a proto byste jim rozhodně neměli říkat věci, které by je mohly bolet, i když vy si třeba myslíte, že jim tím zalichotíte, nemusí to být úplně pravda. Slova jako nezhubla jsi, se až tak nehodí, i když je to možná pravda.

Raději volte větu typu:

Vypadáš nějak dobře, něco je na tobě jiné. Pokud se vám dotyčná svěří s tím, že váží 90 kilogramů, tak jí určitě neříkejte to, že byste to do ní neřekla. Že jsou na vaší kamarádce pěkné ženské tvary, o tom také nemluvte. Možná má opravdu pěné ženské tvary, nikoliv však potom stehna, nebo břicho, a o to je to horší.

Pokud se zeptáte své kamarádky, jestli nezačala brát antikoncepci, tak tím určitě také neuděláte ten nejlepší krok. Pokud své kamarádce povíte, že to má v genech a nic s tím nenadělá, tak jí tím určitě také nepomůžete.

A jestliže jí povíte to, že by neměla hubnout kvůli partnerovi, protože ji poznal takovou, jaká skutečně je, tak asi taktéž nezabodujete. Že na vzhledu nezáleží, není rozhodně to, co byste jí měla říkat. Jdete-li spolu někam na jídlo, tak jí určitě nepodsouvejte kachnu se šesti knedlíky, aby neměla hlad a neptejte se jí, jestli už vyzkoušela ty zázračné tablety na hubnutí. Tím určitě neuděláte dobře.

Naopak své kamarádce jenom ublížíte. Raději se o její postavě vůbec nebavte a nezmiňujte se o ničem, co by se jí mohlo jakkoliv dotknout. Také pro ni v obchodě nehledejte oblečení XXXL, ale nechte jí samotnou, ať si vybere.

Comments are closed.

Scroll To Top