Středa, 24. dubna , 2024

Clip in je levná cesta k dlouhým vlasům

V posledních letech globálně vzrostla poptávka po prodlužování vlasů. Miliony žen hledají způsoby, jak by i ony mohly mít na pohled lesklé a zářivé vlasy do půli zad. Vlastní hříva jim na to často nestačí. Buď by trvalo moc dlouho, než by dorostla do požadované délky, nebo k tomu ani nemá předpoklady. Některé vlasy jsou prostě moc jemné. A tady přichází na řadu metody prodlužování vlasů – konkrétně jedna z cenově dostupných, která se jmenuje clip in.4

Clip in vlasy se vyrábí z pravých lidských vlasů a tím pádem dlouho vydrží. Údržba není složitá. Je třeba je občas umýt stejně jako vlastní, dají se žehlit a natáčet. Dokonce je možné je obarvit.

Jejich hlavní výhoda spočívá ve snadné aplikaci. Klipy si můžete představit jako jakýsi druh sponky, pomocí které připevníte prameny do svých pravých vlasů. Je to snadné, zvládnete to sami během několika minut. Připnuté vlasy dobře drží, bez problémů z nich vytvoříte i nějaký účes, cop či culík.

Připevnění clip in vlasů ve zkratce: Otevřete klip, umístíte ho na správné místo a zatlačíte, dokud neuslyšíte cvaknutí. Tím se klip uzavřel a pevně drží. Celá věda spočívá jen v rovnoměrném uspořádání pramenů, které snadno natrénujete.

Dlouhé vlasy bez závazku

Klipy je možné sundávat a nandávat tak často, jak jen si budete přát. Není to trvalé řešení a trvá jen pár minut. Clip in vlasy jsou dobrým způsobem, jak si prodloužení vlasů aspoň vyzkoušet. Není to žádný závazek, když se rozmyslíte, že dnes se vám dlouhé vlasy nehodí, odděláte je.

Klipy rozhodně vlasům neškodí. Některé metody prodlužování způsobí, že vaše vlasy slábnou, ale klipy je zatěžují opravdu minimálně.

Pořízení clip in vlasů

Určitě investujte do lidských vlasů, víc toho vydrží. Dají se stříhat, barvit, natáčet, … Budou jednoduše úplně stejné jako vaše vlastní. Syntetická verze je sice o něco levnější, ale ani ty pravé nejsou drahé.

V jednom z nejznámějších českých e-shopů s vlasy TvojeVlasy.cz mají clip in vlasy levně za pár tisíc. Cena se odvíjí dle délky, za 45 cm dáte 1200 Kč. To ve srovnání s jinými metodami vůbec není tolik.

Comments are closed.

Scroll To Top