Neděle, 3. března , 2024

Chováte se k vašemu bydlení zodpovědně?

Máte vlastní dům, byt nebo chatu? Měli byste si položit otázku: Jakým způsobem je chráníte? Že nemáte ani jednu z 3 možných pojistek bydlení? Riskujte tím, že se dostanete do obrovských finančních problémů. Zjistěte, jak si bydlení pojistit a mít jistotu, že za škody dostanete odpovídající finanční kompenzaci.

www.zaria.cz_online_ergo_cz_nahledovy

3 varianty

Pojišťovny nabízí 3 možné varianty pojištění bydlení. První z nich je pojištění nemovitosti. Tato pojistka se vztahuje na škody, které mohou vzniknout na nemovitosti, na přilehlých stavebních součástech a také na vybavení pozemku jako je bazén, plot aj. Více se o něm dozvíte například zde. Druhou variantou je pojištění domácnosti. To funguje jako ochrana věcí movitých, tedy například nábytku, spotřebičů a jiného vybavení domu či bytu. Pojistit je možné jen byt či dům, který trvale obýváte (nikoliv objekt rekreační). Třetí variantou je pojištění majetku, které chrání před škodami na věcech nemovitých i movitých. Pojištění majetku má to úskalí, že rozsah krytí není tak obsáhlý, jako v případě, když máte obě předchozí pojistky sjednány zvlášť.

www.zaria.cz_online_ergo_cz_01

Jak vybrat nejvýhodnější?

Pokud se rozhodnete si pojištění bytu a domácnosti sjednat, musíte se zaměřit nejen na rozsah pojistného krytí, ale i na podmínky a na cenu. Cenově se nabídky mohou u různých pojišťoven lišit až o stovky korun ročně. Udělejte si čas a nabídky si porovnejte. Můžete oslovit pojišťovny a nechat si vypracovat konkrétní nabídku, nebo použít online srovnávače. Představu o ceně vám pomůže udělat i tato online kalkulačka pro pojištění domácnosti.

www.zaria.cz_online_ergo_cz_02

Všechny typy pojistek je dnes možné sjednat během několika minut online. Pokud nemáte ani jedno z těchto pojištění, neriskujte už dále a zařiďte si řádnou pojistku co možná nejdříve. Kryjete tím sami sebe před mnoha nepříjemnými událostmi. S velmi zajímavou nabídkou přichází například pojišťovna ERGO, která nabízí oblíbené pojištění Bezpečný domov.

Comments are closed.

Scroll To Top