Čtvrtek, 5. října , 2023

Barevné punčochy mají odpískáno

Ještě nedávno všechny ženy sháněly punčocháče různých barev, aby byly výrazné a trendy. A už jsou zase odmeteny do pozadí. A na vrcholek se dostávají ty, které mají zajímavé vzory. Tak pozor na to, co si koupíte.

Když barva, tak černá

Barevné punčochy samozřejmě není zakázáno nosit, a pokud je máte a chodíte v nich, tak děláte jednoznačně dobře, neboť je to perfektní doplněk, který může rozzářit nejen vás, ale celkový dojem z vašeho oblečení. Avšak v případě, že jste ještě nestihla zajít do obchodu pro barevné punčochy anebo jste nenašla barvu, která by vás oslovila, tak to vůbec nevadí, neboť právě jsou trendy punčochy černé, ale se vzorem. Jedná se zejména o černé punčochy, ale nemusí to být striktně černá barva, stejně tak můžete sáhnout po šedé, tmavě modré a podobně.

Geometrické vzory

Jedním s opravdu žádaných a vkusných vzorů, které na punčocháčích musí být, jsou vzory geometrické. Zejména se jedná o černé punčochy s puntíky, které jsou opravdu žádané. Avšak mezi geometrické tvary také patří čtverce, trojúhelníky a podobné obrazce, které mohou být různě poskládány. Dokonce existují takové punčochy, které pracují se stíny a odrazy těchto obrazců a pak máte na nohách téměř umělecké dílo.

Romantická krajka

Krajka je motiv, který snad nikdy nevyjde z módy. A pokud chcete mít trendy vzorované punčocháče, tak rozhodně krajka patří mezi ně. Existuje nepřeberné množství různých krajek, které mají motivy anebo jsou i bez motivu, neuvěřitelná škála dává na výběr každé ženě, což je samozřejmě výhodou. Navíc může jít deset žen vedle sebe s krajkovými punčochami a stejně budou trochu odlišné.

Skandinávské vzory

Vzhledem k tomu, že tato zima přeje skandinávských vzorům v jakékoliv podobně, tak se s nimi můžeme setkat i na punčocháčích. Pokud je někde uvidíte, tak o nich neváhejte a rozhodně je přidejte do své sbírky, neboť právě tyto punčochy jsou opravdu trendy. Jen si dejte pozor na barevné kombinace, neboť skandinávské vzory mají tendenci pobírat mnoho barev, co se týče punčocháčů, je lepší aby byly pouze jednobarevné, ideálně černé. Jedná se o efekt, kdy si na sebe natáhnete černé punčochy a ve vzorech odhalujete kousek kůže, což je nejen krásné, ale i sexy.

Originalitě se meze nekladou

A pak existuje spousta jiných zajímavých punčoch. Opět se jedná o trendy vzorované punčochy, jen vzory se poněkud liší a jsou zejména pro odvážné ženy. Patří zde například punčochy, které jsou do poloviny černé, končí například kočičí hlavou a pak jsou tělové barvy. Stejně tak to mohou být punčochy s mašličkami či čárou přes celou nohu anebo jen takové, které mají pruhy a podobně. Je zde opravdu mnoho možností a záleží jen na tom, jak odvážné jste.

 

Punčochy jsou zajímavým doplňkem, který bychom neměli podcenit. Vezměte si trendy punčochy a běžte celého světu ukázat své krásné a dlouhé nohy.

Comments are closed.

Scroll To Top