Pondělí, 5. června , 2023

Barevné obálky pro každou příležitost

Chystáte se na narozeninovou oslavu a řešíte, kam uložit přáníčko pro oslavence? Posíláte svatební oznámení, blahopřání nebo milostný dopis? Obálka tvoří první dojem, a proto, ať už chceme být seriózní nebo vtipní, bychom měli promyslet, jaký obal pro přání, dopis či gratulaci zvolíme.

Na provedení záleží

Při výběru bychom se měli řídit především tím, pro jakou událost je obálka z papíru určena. Na trhu najdeme spousty variant provedení. Nabízí se poštovní obálky různých barev, asymetrických rozměrů nebo speciální produkty s efektivními doplňky. Rozhodně se nehodí darovat přání jen tak bez ladu a skladu. Stejně jako dárek balíme do dárkového papíru, také pro přáníčka bychom měli zvolit vhodný obal. Zkusme se trochu zamyslet a přiznejme sami sobě, co v nás evokuje obyčejná bílá obálka? Běžně se v ní předávají peníze, a my přeci nechceme zapůsobit na oslavence lacině. Zvolme tedy raději veselé barevné obálky nebo seriózní metalové kousky.

Kam se svatebním oznámením

Ozdobná papírová obálka může sloužit různým společenským událostem. Skvěle se hodí pro přání všeho druhu. Vybereme-li správnou obálku, podtrhneme tím charakter pořádané akce či náš úmysl. Taková svatební oznámení se bez vkusné obálky neobejdou. Můžeme vybírat z nejrůznějších provedení. V dnešní době je technologie výroby obálek už natolik pokročilá, že je schopna vyprodukovat kousky propracované do nejmenších detailů. Obálky určené pro svatební pozvánky tak často vypadají, že jsou z části tvořeny krajkou, přestože se jedná pouze o papír. Dejme si na jejich výběru záležet a zaměřme se na detail. I když se to někomu může zdát malicherné, právě vhodně zvolené a do detailu promyšlené doplňky působí na podvědomí příjemce, a tak důležitá událost, jako je svatba, by měla zanechat dobrý dojem ve všech směrech.

Comments are closed.

Scroll To Top