Sobota, 13. dubna , 2024

Věděli jste? Stále více žen je rozhodnuto využít pomoc plastických chirurgů, bude-li to potřeba!

Díky znalostem a zkušenostem plastických lékařů a specializovaných center jsou možnosti tohoto oboru stále širší a lepší. Můžeme vyřešit převislá víčka, která způsobují nekomfortní vidění a unavené oči, lze odstranit také všemožné vrozené vady, jako je rozštěp patra a rtu, upravit lze abnormálně odstáté uši a tak zajistit dětem normální život bez posměchu ostatních a předejít traumatům z dětství atd.

Je dobré a žádoucí, abychom využívali pomoci plastických lékařů. Zvláště, když nám to pomůže zvednout sebevědomí, zbavit nás nekvalitního života a učinit naše dny hezčími!

Příliš hluboké vrásky

Nejčastěji vrásky vidíme kolem očí, koutků úst, na čele a nad nosem. I naše známá modelka a moderátorka Iva Kubelková přiznala, že vráska nad nosem způsobená mračením se na sluníčku už byla tak viditelná, že se rozhodla pro její odstranění. A proč to také neudělat? Využijte i vy botox, redukci vrásek a další metody, o nichž se dovzíte víc na webu.

Pryč s chloupky, které vám vadí

Jednou z dokonalých služeb ženám je i epilace. Máte-li chloupky skutečně překážející, kupříkladu na tváři, ale i jinde na těle, pomůže vám laserová epilace. Laserový paprsek reaguje na pigment vlasu. Pigment vlasového váčku absorbuje energii laseru a to vede k jeho tepelnému zničení. Působí na celý vlasový váček, ale nenarušuje okolní prostředí.

Využití je možné kdekoli na těle, kromě mateřských znamínek a bezprostředního okolí očí.

Dejte své poprsí do formy

I když cvičíme a snažíme se udržovat v kondici, po kojení, nemoci, nebo působením věku se naše krásná ňadra stávají ochablejší a nejsou tak svěží a bujná. I tady lze pomoci. Informujete-li se na prsní implantáty! Budou vám doporučeny pro vás ty nejvhodnější. Stačí pár týdnů a můžete se pyšnit krásným, pevným poprsím.

Využijte i vy služeb plastické chirurgie a domozte si k lepšímu vzhledu a příjemnějšímu životu.

Comments are closed.

Scroll To Top