Čtvrtek, 29. února , 2024

Ušijte si oblečení dle svého vkusu a fantazie

Která žena by si nepřála mít v šatníku oblečení, které bude originální, bude mít šmrnc, bude netradičně zdobené, střihově jí bude naprosto dokonale „sedět“ a materiál, z něhož bude ušito, bude příjemný a kvalitní, vydrží roky? Pokud chcete mít oblečení, na které budete pyšná, ale přitom za něj nechcete utratit majlant, začněte šít, nebo si jej nechte ušít. Stačí koupit si vhodné látky a vybrat si, která halenka, šaty či mikina se vám líbí.

Bohatý výběr látek pro dospělé i děti

Jestliže jete měli tu čest navštívit galanterii nebo přímo obchod s látkami, určitě jste byli nadšeni, kolik různorodého zboží je zde k dostání. To stejné platí budete-li nakupovat přes e-shop. Jedním takovým je takoy.cz. Najdete tady nespočet typů látky metráž, kterou můžete použít na jakékoli oblečení. Nechybí látky jednobarevné, pestré, s potiskem, univerzální i určené k nějakým ročním obdobím či příležitostem, pružné typy, hřejivé, chladivé, společenské…

Pokud si nejste úplně jisti, jaká látka se hodí, na jaký typ oblečení, můžete si nechat poradit prodejci. U metráže je uvedeno, co z ní můžete ušít, k čemu je jako stvořena, přesto, pokud by někde doporučení chybělo a vy jste tápali, není se čeho bát, stačí vznést dotaz.

Oblíbený úplet

K velmi oblíbeným látkám patří bezesporu úplet metráž. Typů látek je tady skutečně mnoho, líbit by se vám mohla třeba látka úplet OSKAR v ostružinové barvě. Hodí se na dětské oblečení, trička, mikiny, legíny, dětské úpletové čelenky… Je pružná, prodyšná, velmi dobře se nosí. Je lehká, jemná, tenčí než teplákovina.

Pojďte se podívat na vlastní oči na širokou nabídku látek do e-shopu takoy.cz. Vyberete si tu ať už jste milovnice květin, zvířat, asymetrických vzorů, nebo chcete látku jednoduchou, elegantní, bez obrázků či plastických vzorů. Navíc pokud zvolíte látku ve slevě, vyjde vás ušitý kousek na skvělou cenu.

Comments are closed.

Scroll To Top