Čtvrtek, 29. února , 2024

Trička s vtipným motivem pobaví vás i vaše okolí

Chcete známého, kamaráda nebo partnera obdarovat vtipným dárkem? Pořiďte mu tričko s nápisem nebo obrázkem a uvidíte, jakou radost mu udělá. Vybírat navíc můžete z mnoha opravdu vtipných a komických potisků, které rozesmějí jistě každého. Nahlédněte na webovou stránku http://www.easytrika.cz/.

Chcete kamarádovi zařídit opravdu veselou oslavu narozenin? Darujte mu tričko s veselým obrázkem. Protože až rozbalí svůj dárek a uvidí slušivé tričko s lechtivým obrázkem, nejenom, že zčervená, ale pobaví jak sebe, tak ostatní.

Tričko jako dárek je skvělou volbou, když nevíte, co koupit. Stačí zjistit velikost kamaráda a obdarovat ho tímto vtipným kouskem, který se v jeho šatníku jistě neztratí.

Mnoho různých stylů

Nestydíte se za své politické názory? Pořiďte sobě nebo známému originální politické tričko (nebo antipolitické) a noste jej s chloubou. Nestyďte se za své názory a dejte všem najevo, co si myslíte. Oblečte si tričko s vtipným politickým sloganem, vyrazte do ulic a sledujte nevěřící oči kolemjdoucích.

Milujete jako matzyf spoustu ujetých triček? Líbí se vám, že většina lidí tyto popisky nechápe? Buďte originální a vyčnívejte z řady, pořiďte si vtipné tričko, které vás pobaví a ostatní donutí se zamyslet.

Pokud chcete svému partnerovi dokázat, jak moc ho milujete, pořiďte si tričko s jeho jménem a ukažte mu svou nehynoucí lásku. Nebo tričko pořiďte mu a udělejte z toho legraci. Trička z kategorie pro něj a pro ni jsou všestranně využitelná. Jsou dokonalým dárkem pro zamilované páry, ale také se dají „zneužít“ jako legrace.

Pořiďte si tričko s pulzem a ukažte partnerovi, že bez něj nemůžete žít. Nebo si nechte natisknout společnou fotku do velkého srdce a ukažte svou lásku širokému okolí.

Rádi se dohadujete, kdo koho více miluje? Buď to vždycky vy! Ukažte partnerovi tričko s nápisem „love you more“ a buďte vítěz.

Mezi jedny z nejoblíbenějších potisků patří piktogramy. Tyto malé jednoduché obrázky dokážou vystihnout veliké myšlenky. Stačí jeden malý piktogram a všichni hned ví, co vám leží na mysli. Žení se váš kamarád? Pořiďte mu vtipné tričko „game over“. Uvidíte, že jej pobavíte. A možná, že se zasměje i nevěsta…

Trička pro bikery jsou zde také hezké modely. Nejen vtipné, ale i takové, co vyjadřují opravdové zalíbení v ježdění. Ukažte všem, co vás zajímá a co máte rádi. Pokud chcete propagovat zdravou jízdu na kole, pořiďte si tričko, které vyzdvihuje kolo před autem a je zároveň velmi vtipné.

V každé z kategorií můžete najít jednoduchá jenom lehce vtipná trička, která mohou vyjadřovat vaše postoje a ukazovat vaše zájmy a city, ale najdete zde také opravdu vtipné kousky, které rozesmějí každá ústa, jež vás budou míjet.

Všechno na jednom místě

Easytrika.cz – právě tady najdete všechna vtipná trička s potiskem pro pány, ale i trička pro dámy. Každý si zde najde to svoje. Nebo zde také možná objevíte vtipný dárek pro kamaráda. Pobavte sebe i okolí. Oblečte si tričko s veselým potiskem.

Comments are closed.

Scroll To Top