Úterý, 23. dubna , 2024

Potěšte svého drahého moderním a příjemným oblečením

Máte doma přítele nebo manžela? Určitě si přejete, aby byl ustrojený, oblečení mu slušeno, velikostně odpovídalo, aby bylo vyrobeno z materiálu, jež je kvalitní, příjemný a váš milý toto oblečení nezaloží hluboko do skříně. To stejné platí máte-li náctileté děti nebo bratry. Jestliže chcete svému muži, bratrovi či dospívajícímu synovi udělat radost, kupte mu oblečení, které mu určitě udělá radost vzhledem i kvalitou.

Připraveni na podzim

Je to škoda, ale ať chceme, nebo ne, zanedlouho přijdou studenější dny i noci a s nimi podzim. Je proto nasnadě nakoupit mužům to, co je v nadcházejícím ročním období zahřeje. Což takhle moderní pánské svetry? Každý by jich měl aspoň pár mít, protože správně zvolené modely mohou velmi zdůraznit přednosti muže. Kupříkladu svetr s výstřihem do „V“ zvýrazní široká ramena. Kulatý výstřih se hodí pro každého a je skvělý, když muž nosí košile. Svetr se na košili báječně hodí. Oblíbené u mužů jsou i svetry na zip. Umožňují skvělou regulaci tepla, stejně jako propínací mikiny.

Štíhlým mužům směle pořiďte svetr s výrazným plastickým vzorem. Silnější pánové by ale měli nosit spíš jednoduché svetr, příp. modely s jemným vzorkem. Ty s výrazným plastickým vzorem by je opticky zvětšovaly. To stejné platí o barevnosti svetru. Štíhlí muži mohou mít svetr s drobnými i velkými obrázky, silnější volí drobounký vzor nebo svetr jednobarevný, který může být oživen jinou barvou lemování, zipu a podobně.

Vesta dodá muži šmrnc

Pro kluky a pány v každém věku se hodí elegantní pánské vesty. Velmi mladistvě vypadají vícebarevné vesty, mužům dodají doslova jiskru. Jestliže chce muž působit sportovně, barevné provedení je báječnou volbou. Jestliže je váš drahý zvyklý působit spíš nenápadně a elegantně, pořiďte mu vestu jednobarevnou. To ale neznamená, že musí být černá či tmavě modrá. Velmi hezky vypadá i model s kapucí. Ten je bezesporu i velmi praktický před deštěm, větrem i zimou.

Nakupte svému muži oblečení, ve kterém se vám bude líbit. Budete s ním chodit pyšně na procházky, nákupy i návštěvy přátel. Myslete ale i na jeho styl a oblíbenost barev. To bude zárukou, že pořízené oblečení hojně unosí.

 

Comments are closed.

Scroll To Top