Úterý, 5. března , 2024

Nevíte si rady s vhodnou obuví na podzim?

Obuv je nedílnou součástí našeho života. Každý jí potřebuje, ale každý bere obuv trochu jinak, pro někoho to je módní doplněk pro jiné pouhá nutnost. Ale nemusíte být módní nadšenci, aby věděli, že v každou roční domu se nosí jiná obuv, také se mění při příležitostech a podobně.

Jakou obuv si mám koupit na podzim?

V létě je to jednoduché, zvolíte nějaké vkusné sandálky, žabky či baleríny, v zimě zase šaháte po zateplených vysokých botách, nejčastěji po kozačkách, aby vám bylo teplo i v zasněženém prostředí. Ale jaké boty se hodí na tohle počasí? Na otevřené boty je zima, ale na kozačky je stále teplo a nikdo nechce cítit nepříjemný pach zapocené nohy. Navíc se sem tam zatáhne, takže se nevyhneme ani dešti. Pro takové období jsou vhodné právě kotníkové boty.

ddalki3003 / Pixabay

Jaké kotníkové boty si mohu koupit?

Kotníkových bot je neuvěřitelné množství, takže můžete vybírat z velké škály variant. Některé ženy jsou zvyklé nosit vysoké podpatky, což není problém, mezi kotníkovými botami najdete sexy botičky s tenkým podpatkem, na který jste zvyklá, ale také hrubý podpatek, pro ty, které se necítí tak jistě.

Pokud jste žena, pro kterou je podpatek sice nepohodlný, ale zároveň se vám líbí efekt prodloužených a štíhlých nohou, tak si můžete zakoupit boty s platformou, které jsou zvýšené, ale zároveň pohodlné. A pokud patříte mezi sportovní typy, které většinou dávají přednost pohodlí a praktičnosti před módním trendem, tak i vy si vyberte mezi botami, které jsou úplně bez podpatku a takovou variantu, která se hodí i ke sportovní bundě.

Jakou barvu kotníkových bot bych si měla koupit?

Každá sahá na barvu, kterou má ráda, a která se k ní hodí. Pravdou je, že většina žen kupují jen jedny kotníkové boty, aby ušetřily, a pak volí černou či hnědou a béžovou barvu, tak je mohly zkombinovat s více variantami oblečení. Ale nemusíte zůstávat jen u těchto barev.

Nepsaným pravidlem je, že boty by měly ladit s kabátem, a nyní jsou v módě barevné kabáty, tak proč byste se měly bát odvázat se? Kromě toho můžete zvolit botičky s nějakými zajímavými prvky, jako jsou třpytivé kamínky či různé jiné ozdobné cvočky a podobně. Mnoho žen se bojí jít do takto ozdobených bot, protože se bojí s čím to zkombinovat, přitom to není vůbec těžké.

Kde mohu kotníčkové boty koupit?

Tam, kde kupujete všechny své boty. Tyto boty jsou hitem tohoto podzimu, takže různé varianty nabízí snad každý obchod s obuvi. Ať už navštívíte známého Baťu anebo jinou, vámi oblíbenou a osvědčenou značku, vždy na nějaký pár kotníkových botiček narazíte.

Nestůjte v zadu, ale vystupte z řady a ukažte své nové a krásné kotníkové boty.

Comments are closed.

Scroll To Top