Úterý, 23. dubna , 2024

Je Petr Kramný vrah, nebo oběť?

Kdo je Petr Kramný, to snad již není třeba říkat. Všichni jej známe a všichni jsme o něm velmi často slyšeli.

Nekonečné vyšetřování

Petr Kramný se dostal do situace, kterou by nikdo z nás nechtěl zažít. Přišel o svou rodinu vloni v létě, když si společně vyrazili na dovolenou do Egypta. Zde se pak stala celá tragedie, při které přišla o život dcera Klárka a manželka Monika.

Již to bude rok, ale stále se nepřišlo na to, co se vlastně v hotelu Titanic Palace stalo. Jedni tvrdí to, druzí ono.

Kde je pravda?

Egypt tvrdí, že byly ženy otráveny prudkým jedem. Česká strana si stojí za tím, že je zabil elektrický proud. Jak to tedy celé bylo? To se asi nedozvíme, protože případ je natolik složitý, že prakticky není šance jej rozuzlit.

Je tedy Petr Kramný oběť, nebo vrah? Tato skutečnost rozděluje národ na dvě půlky. Jedna si myslí, že je vrah, druhá, že je oběť. Jisté je, že bulvár názor lidí na tuto věc značně ovlivnil.

Z knihkupectví stažena kniha Ondřeje Hoppnera

Nyní vyšla kniha, která byla záhy stažena z oběhu, která vysvětluje fakta a poukazuje na nejpravděpodobnější verzi toho, co se v Egyptě skutečně mohlo stát a to je fakt, že Monika Kramná ukončila život své dcery a svůj sama.

Autor knihy Ondřej Hoppner velmi důsledně popisuje vše, co se v osudnou noc v hotelu stalo a naprosto vylučuje verzi, že smrt byla způsobena elektřinou. Kdyby tomu tak skutečně bylo, musel by minimálně na patře, kde se pokoj nacházel, vypadnout proud, a to se nestalo.

Dále autor poukazuje na to, že Monika Kramná měla psychické problémy, léčila se u psychologa, brala antidepresiva a přála si být slavnou modelkou a mít vedle sebe úspěšného muže. Toho však nedocílila a navíc také potratila, což se také na jejím psychickém stavu dosti podepsalo.

Na otázku jestli je Petr Kramný vrah tedy autor knihy odpověděl jasně, že není. Nicméně se stále jedná o spekulace, a i kdyby Petr Kramný skutečně vrah nebyl, svůj cejch si ponese až do smrti a to je velice smutné.

Comments are closed.

Scroll To Top