Čtvrtek, 2. února , 2023

Dámská mikina s kapucí – proč ji musíte mít?

Nejen v chladných zimních či podzimních měsících, ale i jindy, rády sáhneme po hřejivém a příjemném oblečení, které nám rychle navodí pocit tepla. Jestliže jste vyznavačka sportovní a ležérní módy, máte ráda pohodlí a oblečení v nejrůznějších barvách, neměla by vám v šatníku chybět mikina s kapucí. Ten, kdo ji vymyslel, zpříjemnil život nespočtu mužům i ženám, které je na sebe téměř denně oblékají.

Výhody mikiny s kapucí

Jestliže si zvyknete na mikinu s kapucí, nebudete chtít modely bez kapuce vůbec nosit. Proč je tomu tak?

  • Kapuce vás v případě potřeby zahřeje a ochrání před chladem i deštěm
  • Poskytne vám soukromí, nebude vás tolik vidět
  • Zahřeje příjemně oblast mezi lopatkami, když ji nemáte zrovna na hlavě
  • Celkový outfit vypadá zepředu velmi hezky, zvlášť, když je kapuce na ramenou hezky upravená
  • I v případě, že si ji obléknete pod bundu či vestu dodá kapuce ležící na zádech celkovému vzhledu velmi hezký look
  • I starší ženy budou vypadat díky mikině s kapucí mlaději a plné života
  • Podle typu a barvy, jakou zvolíte, ji lze nosit téměř k jakýmkoli příležitostem
  • Ať už je propínací nebo se obléká přes hlavu, jde o nestárnoucí kus oblečení, který využijete léta

Jaká mikina s kapucí vám bude slušet?

Podíváte-li se kupříkladu na dámské mikiny v obchodě Bolf, rychle zjistíte, že je nabídka skutečně bohatá. Najdete zde mikiny v mnoha krásných barvách, ale také v různých délkách, na zip, přes hlavu nebo s krátkým zipem u krku. Jsou tady i typy s potiskem. Anebo takové, které jsou ušity z několika barevných látek, čímž získávají na originalitě. Na své si přijdete i v odlišnosti materiálů. Nechybí typy z bavlny nebo příjemného teploučkého fleecu. Některé mikiny jsou ukončeny pružným lemem, jiné jsou volné či se dají stáhnout šňůrkou.

Velmi hezky vypadají typy mikin, které jsou mírně vypasované a zvýrazní váš útlý pas. Jestliže jste silnější, volte mikinu volnější, která bříško schová.

Tmavým typům bude slušet varianta světlejší, ale i sytě růžová, okrová, nebo třeba bílá. Světlejší typy žen by měly volit varianty tmavší, nemusí jít hned o černou, ale třeba tmavě modrou, tmavě šedou, zelenou, tmavě červenou… Světlým typům světlé látky zbytečně ubírají na výraznosti.

Skutečně téměř ke všem příležitostem

Je to tak. Pokud k mikině s kapucí zvolíte správné další kousky oblečení, můžete ji oblékat téměř kdekoli. Také ale záleží na její barvě a celkovém střihu. Můžete k ní oblékat rifle i barevné typy kalhot. Hodí se dokonce i ke sportovním sukním a teniskám. Vzít některé můžete dokonce i pod volnější sáčko, třeba bílou mikinu. Budete působit moderně, mladistvě a plné života.

Mikiny s kapucí si mohou dovolit nejen mladé dívky a ženy, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale i starší ženy. Dodají jim jiskru, šmrnc, ženy budou vypadat odvázaně a svěže.

Nebojte se mikin s kapucí a doplňte ji do svého šatníku. Nebudete litovat jak v nepříznivém počasí, tak v okamžiku, kdy budete chtít udělat dojem např. při fandění na fotbalovém utkání. Vyberte si barvy, které vám lichotí a začněte je nosit co nejdříve.

Comments are closed.

Scroll To Top