Pondělí, 22. dubna , 2024

6 rodinných filmů s Hillary Duff

Skvělá zpěvačka i herečka se narodila 28.9. 1987 v Texasu. Jako malá hrála v několik a seriálech, ale bohužel se k nám některé ani nedostaly. Ale v našich televizích jste mohli vidět několik rodinných filmů, kde si zahrála jako teenager.

 1. Italské prázdniny (2003)
 • Hillary hrála od roku 2001 v seriálu Lizzie McGuire, který byl v roce 2003 zakončen filmem, ve kterém část ročníku odjíždí na několik dní do Itálie. Romantický příběh, který se přeje většina lidí, kteří se do Říma vydávají na sebe nenechá dlouho čekat. Náhodou si Lizzie všimne Paolo, velmi oblíbený zpěvák. Shodou okolností je americká dívka podobné jeho pěvecké partnerce Isabelle, která s ním již nechce vystupovat a odjela pryč. Paolo vidí šanci k návratu a chce, aby Lizzie s ním předávala cenu a zpívala. Romantický příběh ale neskončí tak, jak by si všichni mohli myslet.
 1. Dvanáct do tuctu (2003)
 • Tom a Kate Bakerovi mají 12 dětí, žijí v domě, kde mají všichni dost prostoru, když se Kate provede prosadit její kniha a Tom dostane svou vysněnou práci. Rodina se ale musí stěhovat do města, do menšího domu, Kate odjíždí na podpisové turné a hlavou rodiny je tak Tom. Zvládat ale rodinu i práci tak, aby všichni přežili a dům se nezbořil není jednoduché.
 1. Moderní popelka (2004)
 • Když byla Sam malá, její otec se po smrti maminky oženil s Fionou, která měla dvojčata, to ale nebylo to nejhorší, při bouři otec umřel a Sam se tak stala služkou ve vlastním domě. Byla neoblíbená i ve škole a dělala servírku v otcově bistru, které teď taky vede Fiona. Sam má tajnou spřízněnou duši na internetu, tajný přítel ji pozve na ples. V čem by ale mohla vyrazit na ples, aby ji nepoznal? V čem jiném než v krásných šatech. Austin, který je kapitánem fotbalového týmu, se ale za masku neschoval a Sam zpanikařila, dřív, než se stihla prozradit, musela jít, jak to ale u popelek bývá, něco na plese ztratil a princ se ji bude snažit najít. Dříve než Austin, ale popelku Sam odhalí její nevlastní sestry a cesta ke štěstí tak bude ještě těžší.
 1. Nikdy to nevzdávej (2004)
 • Terri má krásný hlas a její bratr ji velmi podporuje. Terri se chce přihlásit na jedinečnou letní akademii do Los Angeles, ale otec ji nechce pustit, a tak se s jejím bratrem pohádají. Oba sourozenci v noci utečou na koncert oblíbené kapely, ale cestou domů mají nehodu, která Terri změní celý život. I když se i přes otcův zákaz na akademii dostane, zpěv jí nejde a nechce vystupovat. Nakonec ale i přese všechno najde odvahu.
 1. Dvanáct do tuctu 2 (2005)
 • Rodina Bakerových vyjíždí na prázdniny na chatu, která je ale už téměř v rozpadu, na rozdíl od sídla Murtaughových. Tom s Jimmym jsou odvěkými rivaly a toto léto to nebude jinak, ovšem teď se do zápolení zapojují i celé rozvětvené rodiny.
 1. Dokonalý chlap (Pan Božský) (2005)
 • Hollyina matka se stěhuje pokaždé, když se jí nevydaří nějaký vztah, což je celkem často a obě sestry tím trpí, nemají pořádné přátelé a nemohou se ani zapsat do žádných kroužků. Starší Holly už to ale dále zažívat nechce a snaží se tak v novém domově matce najít dokonalého muže, který ji bude milovat a ony se tak nebudou muset dále stěhovat.

Zuzana Dušková

Comments are closed.

Scroll To Top