Neděle, 3. března , 2024

Popusťte uzdu vaší sexuální fantazii!

Partnerský vztah muže a ženy musí stát na pevných základech. Je nutné, aby mezi partnery panovalo vzájemné porozumění, tolerance a velkou roli hraje také důvěra. Velice důležitá je intimita. Každý člověk má potřebu být laskám a hýčkán, pokud se mu intimního vztahu nedostává, chřadne a vztah se rozpadá. V sexu je důležité umět se bavit a intimní chvilky čas od času zpestřit. Upadá váš intimní život do stereotypu? Máme pro váš tak trochu hříšné tipy, jak překvapíte sebe i partnera.

Unsplash / Pixabay

Mluvte!

Nebudeme si nic namlouvat – sex bude perfektní jen tehdy, dokážete-li si ho s partnerem užít a navzájem si pomoci. Muži vnímají sexualitu trochu jinak, většinou jim stačí ženské lůno a tma a během chvilky je hotovo. Žena je citlivější a potřebuje více času, aby došla k plnému uspokojení. O sexu si s vaším partnerem v první řadě musíte promluvit. Buďte otevření a snažte se vyslovit svá nejtajnější přání. Čím dříve takový rozhovor uskutečníte, tím dříve se budete moci oddat postelovým hrátkám, které uspokojí vás oba. Nezůstávejte jen u slov! Pokud chcete objevit nové hranice sexuálního prožitku, kupte si erotické pomůcky.

Nebojte se pomůcek

I klasický vibrátor či dildo dokáže divy. Užije si s nimi nejen žena. Vibrator se hodí i pro chvíle, kdy si pohráváte s vaším partnerem. Pusťte vibrace na maximum, vezměte ho do ruky a přejíždějte s vím v blízkosti penisu a na něm, váš partner z toho bude paf. Netradiční pomůckou je anální kolík. Používejte ho jen tehdy, když s tím oba souhlasíte. Pro někoho je použití análního kolíku vzrušující, u jiného vyvolá už jen pouhá představa odpor. Chtěla byste ho překvapit? Kupte si pás cudnosti a dokažte mu, že jste jeho jediná! Při intimních chvílích se nebojte rolí. Dominance a submisivita vás bude bavit, zahrajte si na neposlušnou školačku, přísnou paní aj. Fantazii se meze nekladou.

Kvalita a diskrétnost

Červenáte se při pouhém pomyšlení, že navštívíte klasický sex shop? Nemusíte! Erotické pomůcky nakoupíte pohodlně online. Doporučujeme sex shop praha sex-factory.cz. Přichází s rozmanitou nabídkou erotických pomůcek špičkové německé kvality, čínské napodobeniny v obchodě nenajdete! Samozřejmostí je diskrétnost – objednané zboží posílají v diskrétních balíčcích. Kdy a jak si začněte užívat vy?

Comments are closed.

Scroll To Top