Středa, 4. října , 2023

Objevte metody moderního liftingu obličeje a vraťte čas o pár let zpět

35432-placla4-mediestetik

Snad každá žena by si přála zastavit čas a mít co nejdéle hladkou, vypnutou a mládím oplývající pokožku. Dobrou zprávou je, že dnes se to dá zařídit. V článku najdete více informací o moderních metodách liftingu pokožky obličeje, díky kterými můžete obrazně prožít cestu zpět v čase, zpět ke svému mládi.

Neinvazivní lifting s výraznými výsledky

Vrásky a povadlá pokožka měly dříve řešení v podobě klasické plastické operace. Moderní vědecké objevy daly vzniknout neinvazivnímu ošetření, které je založené na radiofrekvenčních vlnách. Jde o metodu Thermage®, jejíž hlavní výhodou je působení na hloubkové vrstvy kůže. Právě působení v hloubkových vrstvách kůže, kde dochází k aktivaci tvorby kolagenu, je výrazným rozdílem v porovnání s jinými neinvazivními metodami, které to nedokážou. Neinvazivní lifting Thermage® je také účinnější než laser či manuální techniky pro korekci vrásek a pozvednutí kontur. Efekt ošetření je srovnatelný s klasickou plastickou operací a jednou z hlavních předností je jeho dlouhotrvající působení až po dobu pěti let.

Pozvednutí očních víček

Další nespornou výhodou přístrojového ošetření je možnost provedení neinvazivního liftingu očních víček. Korekce drobných vrásek a povadlých kontur na očních víčkách je totiž obzvlášť problematická vzhledem k citlivosti dané oblasti. Jiné neinvazivní techniky se kvůli tomu nedají na danou oblast použít. Reálně je možné ošetřit kompletní oční okolí, i oční víčka. Zpevnění pleti v hlubokých vrstvách má přitom výborné výsledky, kdy efekt přetrvává až pět let.

Vsaďte na kvalitní péči

Originální certifikovanou techniku Thermage® provádí pouze špičkové kliniky. U nás můžete tento unikátní neinvazivní lifting využít díky estetické klinice Mediestetik v Praze a v Teplicích. Jak se můžete dozvědět z recenzí, klinika disponuje nejenom pestrou škálou moderních certifikovaných metod, ale také příjemným lidským přístupem.

Comments are closed.

Scroll To Top