Úterý, 5. března , 2024

Prémiový olivový olej ve stylovém balení jako vánoční dárek

Vánoce se pomalu blíží. Pokud přemýšlíte nad vhodnými dárky pro svou rodinu a známé, sáhněte po něčem praktickém, jako je třeba olivový olej. V současné době tento tuk bohatý na antioxidanty používá spousta lidí, nicméně opravdu kvalitní produkt je poměrně drahý. Chcete udělat radost své mamince, kamarádce, ale i svému příteli? V takovém případě se vám nabízí olivový olej v krásném dárkovém balení.

Olivový olej přináší spoustu benefitů. Obsahuje celou řadu přírodních druhů antioxidantů, vitamín E i vitamín K. Stejně tak se jedná o velice dobrý zdroj nenasycených mastných kyselin.

Zaměřte se na kvalitu

Stačí se podívat na nabídku současného trhu. Sehnat se dají olivové oleje v různých cenových relacích, ovšem levnější varianty nejsou tak kvalitní a chuťově dobré. Jako vánoční dárek je ideální volbou elegantní dárkové balení s extra panenským olivovým olejem z limitované edice Round Case. Vyznačuje se ovocnější vůní a získává se z první sklizně v říjnu. Perfektně dochutí carpaccio, grilované pochoutky, vařené ryby, měkkýše i ovocné saláty či omáčky.

Vánoční dárek pro muže i ženy

Jestliže si říkáte, že se olivový olej jako dárek pro muže nehodí, jste na omylu. Spousta mužů miluje vaření a potrpí si na kvalitní suroviny. Zvolte prémiové olivové oleje Arbequina, Picual a Cornicabra ze španělské farmy Casas de Hualdo, která pravidelně sbírá ocenění v prestižních světových soutěžích. Jedná se o trojici olivového oleje, přičemž Arbequina je jemný s ovocnou chutí, Picual je výraznější vhodný na pečené maso a Cornicabra je silný a pikantní olej na těstoviny i rizoto.

Stejně tak nechybí ani dárkové balení vhodné jako dárek pro ženu. Něžné pohlaví zase ocení olivový olej Centenarium Premium s výraznější chutí a ovocným aromatem.

Tak neváhejte a podívejte se do portfolia e-shopu Olivum.cz, kde najdete pěkné dárkové sady s vysoce kvalitními olivovými oleji.

Comments are closed.

Scroll To Top