Pondělí, 5. června , 2023

Moderní těhotenská móda jako výjimečná oslava ženství a mateřství

Málokdy během života je žena krásnější než během těhotenství. A nezáleží na tom, zda čeká holčičku, chlapečka, nebo třeba dvojčátka. Mateřství je prostě stavem požehnaným, oslavou zrození, maminky i tatínka, příslibem šťastné budoucnosti. Ve tváři nastávající maminky se obvykle zračí šťastný výraz, zaoblené bříško se pyšně pohupuje a idylku doplňuje pyšný tatínek. Moderní těhotenská móda maminkám dodává pocit ženskosti. Vždyť přeci není potřeba ani během těhotenství ztratit šmrnc na úkor pohodlí. Těhotenské šaty, kalhoty, spodní prádlo, tuniky i zimní svršky jsou pro nastávající matky navrhovány s citem a důrazem na ženskost. Pohodlí nevyjímaje.

Letní i zimní moderní těhotenská móda

Ať už má budoucí maminka termín porodu v zimním nebo letním období, jisté je, že devět měsíců znamená tři čtvrtě roku a po celou tu dobu se jí bude bříško s miminkem více a více zakulacovat. Moderní těhotenská móda myslí i na možnost postupného povolování materiálu v nejdůležitějších partiích. Proto si nastávající maminky nemusejí pořizovat tolik druhů oblečení, které jim poslouží pouze v tomto nejkrásnějším období. Při vhodné kombinaci se těhotenská móda stává zajímavou součástí ženského šatníku. Mnohé kousky oblečení by se nádherně vyjímaly na přehlídkových molech díky své nápaditosti a důmyslnosti. Příchod miminka je přeci třeba náležitě oslavit, a to i zajímavou módou budoucí maminky.

Originalita jde ruku v ruce s pohodlím a atraktivitou

Moderní těhotenská móda není limitována klasikou, jako jsou kalhoty s laclem a široké sukně či volné, beztvaré šaty. Těhotenské pásy, volné halenky, ale i elastická tílka s vlastním návrhem potisku dodávají rostoucímu bříšku šmrnc a podtrhují ženskou symboliku. Maminky, nestyďte se za svá bříška a obejměte je spolu s trendy těhotenskými módními doplňky.

Comments are closed.

Scroll To Top