Čtvrtek, 9. února , 2023

Na ples se skleněným doplňkem

Plesová sezóna je stále aktuální a ještě máme před sebou pár plesů. V případě, že chcete uvítat na ples s nějakým novým a originálním doplňkem, tak určitě tu možnost určitě máte. Nedávno byl velký poprask kolem dřevěných motýlků a nyní můžete zazářit se skleněnými motýlky.

Motýlek, který neuletí

Muž si na ples namísto kravaty může vzít motýlka. A právě motýlek je doplněk, který může ozvláštnit váš vzhled. Velkým hitem jsou dřevěné motýlky, ale stejně tak netradiční jsou sklenění motýlci. Rozhodně se jedná o originální doplněk, který se bude hodit ke každému pánovi. A přestože se jedná o sklo, což je materiál velice křehký nemusíte se bát, že by se vám váš doplněk rozbil, protože toto sklo je jedinečné a téměř nerozbitné, takže i když se stane, že vám motýlek spadne na zem, tak s ním můžete vyrazit i následující rok. A i když se jedná o sklo, tak je motýlek lehký, takže se nemůže stát, že by vás motýlek dusil či stahoval.

I sklo je různorodé

Samozřejmě, že i skleněný motýlek může mít několik podob, z kterých můžete vybírat. Takový základní je průhledné sklo doplněno jednobarevnou látkou, pomocí které si motýlka uvážete kolem krku. Pravdou je, že tento motýlek je poněkud nevýrazný a vzhledem k tomu, že se jedná o čiré sklo, tak lze jednoduše přehlédnout, a proto je lepší zvolit nějakou barevnou variantou, protože jsou nabízení motýlci s barevnými potisky a můžete si vybrat ten, co vám ladí s košilí. Motýlci s potiskem jsou mnohem zajímavější a díky barevnému potisku je lze vidět.

Doplněk podle mého gusta

Velkou výhodou je, že váš doplněk může být opravdu originálem, protože si můžete vytvořit skleněného motýlka sami, podle vašich představ. Stačí jen, když si vyberete motiv i barvu a necháte si potisknout doplněk vlastním návrhem. Je to perfektní nápad, jak si sám vytvořit svůj originální doplněk, který bude přesně ladit k vaší košili i obleku.

Krásný dárek pro muže

V případě, že máte doma muže, který má teď někdy narozeniny, tak mu můžete koupit tento originální doplněk. Jistě by potěšil vašeho muže, syna i dědečka, přestože je to trochu extravagantní doplněk, působí opravdu elegantně, a proto se hodí ke každé věkové kategorii, takže se nemusíte bát, že byste se někoho dotkli nevhodným dárkem. Naopak když zvolíte nějaký vlastní vzor, který má váš drahý muž v oblibě, tak ho jistě mile překvapíte.

Motýlek nejen na ples

Motýlek je doplněk, který běžně nenosíme a je to spíše jen ozdoba na ples či podobné kulturní akce. Avšak skleněný je sám o sobě extravagantní, a tak z něj můžete udělat takovou raritu a vzít si jej i ke košili do práce či na běžné nošení do města, protože tímto doplňkem určitě nic nezkazíte.

Skleněný motýlek je bezpochyby originální, a když si jej necháte potisknout dle vašich představ, můžete být jediní s tímto klenotem.

Comments are closed.

Scroll To Top