Středa, 1. února , 2023

Zdravotní kosmetika nabitá minerály vám pomůže v boji s kožními problémy

Trápí vás lupénka, ekzém, akné, nebo vás bolí kluby? Vyzkoušejte zdravotní kosmetiku od společnosti Medicatus. Uvolněte se a dopřejte si chvilku relaxace. Vaše tělo bude zdravější a krásnější. Přírodní přípravky s vysokým množstvím minerálů jsou pro tělo tou nejlepší volbou.

Lupénka – využijte moc přírody a zbavte se jí!

Toto neinfekční kožní onemocnění postihuje nejčastěji kůži, ale napadnout může také nehty a klouby. Příznakem lupénky (jinak zvané také psoriázy) je viditelná změna kůže. Tato nemoc může být velmi nepříjemná, ale dá se léčit.

Vyzkoušejte přípravky z Mrtvého moře, které jsou obohaceny o mnoho minerálů, jež pomáhají léčit nemocnou pokožku.

Pokud vás trápí lupénka ve vlasech, nemusíte zoufat. Začněte používat šampón přinášející na náš trh firma Murnauers s minerály z Mrtvého moře, který zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy a tlumí svědění. Účinně také působí proti ekzému a je tak skvělým doplňkem každé koupelny.

Společnost Medicatus nabízí mnoho léčivých přípravků, které vás zbaví nepříjemného svědění, ekzémů, ale i běžných problémů, jako jsou lupy.

Minerální zábaly pro zdravé a krásné tělo

Bolí vás klouby? Rádi byste se zbavili ekzému nebo například celulitidy? Nebojte se udělat si hezký odpočinkový večer – zavřete se do koupelny a užijte si příjemnou rašelinovou koupel, ve které se nejenom krásně uvolníte, ale uděláte mnoho dobrého pro své tělo.

Rašelinová koupel vám poskytne úžasnou detoxikaci. Zbavíte tělo škodlivých látek a načerpáte nejen novou energii, ale získáte i krásnější a zdravější tělo. Pravidelné koupele přispívají ke zlepšení pohyblivosti operovaným kloubům, účinně pomáhají bojovat s celulitidou, ale také zlepšují krevní oběh. Koupelí zároveň podpoříte hojení jizev.

Přírodní rašelina je vynikající nejen jako koupel, ale také jako tělový obklad nebo maska, která bojuje s ekzémem a akné. Vyzkoušet můžete také bahenní zábaly z Mrtvého moře, které udělají vaši pokožku krásnější a zdravější.

Neváhejte a pořiďte si i vy přípravky od společnosti Medicatus. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách http://www.medicatus.cz/.

Využijte síly minerálů z Mrtvého moře a dopřejte si bahenní zábal, rašelinovou koupel, nebo se nechte zhýčkat jemným šampónem.

Comments are closed.

Scroll To Top