Úterý, 30. května , 2023

Zbavte se celulitidy nadobro – 1. část

Víme, jak celulitida vypadá, ale nemusíme přesně vědět, co to je. Tukové buňky se hromadí a rozšiřují se pod kůží a tlačí na tkáň, což způsobuje nerovnoměrný vzhled něžně se vyskytující na stehnech. Pokud nás něco takového potká, nemusíme se vyhnout plavkám nebo přiléhavému oblečení. Nastavte svůj životní styl podle těchto jednoduchých tipů, které vám pomohou na cestě k vysněnému tělu.

Jezte hodně bobulových plodin

Zdravá strava hraje důležitou roli v udržování celulitidě na uzdě. Toxiny mají tendenci se hromadit pod kůži, snižují pružnost pokožky a omezují krevní oběh v kapilárách. Podle mnoha studií, bobule, jako jsou borůvky, černý rybíz, maliny, jahody a brusinky jsou nejbohatší na antioxidanty, ve kterých jsou důležité toxiny sloučenin, ale také pomocí zvýšení flexibility septa a elastického septa zajišťují, že celulitida zůstává pod povrchem.

Konzumujte potraviny podporující játra

Celulitida se může tvořit, když jsou v těle vytvořeny toxiny. Snižte množství toxinů v těle tím, že budete jíst více potravin na podporu detoxikace. Příkladem takových potravin jsou artyčoky, citronová šťáva, ostropestřec mariánský a čaj s kořene pampelišky.

Přejděte na zelenou

Pití zeleného čaje může pomoci snížit příznaky celulitidy. O zeleném čaji bylo zjištěno, že je účinný pro zvýšení energetického výdeje a pomáhá při hubnutí. Je to také silný antioxidant, který pomáhá předcházet poškození volnými radikály. Vypijte asi tři šálky zeleného čaje denně.

Koření

Koření a bylinky obsahují protizánětlivé antioxidanty a další složky, které obvykle podporují pojivové tkáně zdraví a odrazují expanzi tukových buněk- ideál pro vaši postavu. Jenom opatrně na chilli pokud dráždí váš trávící systém.

Comments are closed.

Scroll To Top