Pondělí, 22. dubna , 2024

Zázračné účinky kolagenu vám pomohou ke kráse i zdraví

Jestliže jste do dnes měli kolagen spojen především s užíváním při potížích s pohybovým aparátem, vězte, že jeho pole působení je mnohem obsáhlejší. Ano, kolagen na klouby působí velmi příznivě, zvláště ve vyšším věku nebo při nemocech přispívá ke správnému vyživování chrupavky, hojení jejich deficitů a tak dopomáhá ke zmírnění nepříjemných bolestí a omezení.

Čistý kolagen, rybí kolagen i přírodní, je ale bohatě zastoupen také v kosmetickém průmyslu. Najdete jej v krémech, sérech, maskách a dalších. Díky viditelným výsledkům je po celém světě stále oblíbenější a to nejen u žen, ale i u mužů.

Kvalitní výrobky s obsahem přírodního kolagenu nabízí webové stránky www.icolway.cz.

Navraťte krásu vaší tváři i dekoltu

Jestliže jste zatím neměli možnost poznat krém s kolagenem, jedním takovým je kupříkladu Kolagen Platinum 50 ml. Velmi příznivě působí na stárnoucí pokožku, omlazuje ji, vyhlazuje mimické vrásky a ty hluboké pomáhá vyrovnávat. Projasní pokožku, na které zanechal stopu stres, čas i únava, k návratu krásy dopomůže i ženám se zašedlou a povadlou pletí. Stará se o hydrataci, elasticitu, dokonce pozorujete i výsledky s úpravou pigmentace či rozšířenými póry.

Používá se na tvář i dekolt, je velkým pomocníkem v kosmetické péči všech žen se zralou pokožkou. Sáhnout po něm je skvělé i při neinvazivním liftingu obličeje nebo po plastickém zákroku nebo operaci.

Kolagen Platinum 50 ml se řadí k luxusním a nejúčinnějším, doslova „nakopne“ tvorbu vlastního kolagenu. Použít jej můžete i společně s kosmetickými krémy nebo léčivými mastmi, kdy ještě zvětší jejich působení. Velkou předností je, že nedraží pokožku, je bez vedlejších účinků, nealergizuje, nenajdete v něm ani umělá barviva či aromata.

Navštivte i vy icolway.cz a vyberte si ten nejvhodnější a nejúčinnější kosmetický přípravek pro navrácení krásy vaší pleti.

Comments are closed.

Scroll To Top