Úterý, 23. dubna , 2024

Wellness koupel si můžete dopřát i doma! Jak na to

20160927174936

Zapalte si svíčky, napusťte vanu a jednoduše se oddejte sladkému lenošení v příjemné teplé vodě. Pokud nemáte čas navštěvovat lázně, vytvoříte si takovou pohodu i sami ve své koupelně.

V první řadě si provoňte ovzduší příjemnou vůní s relaxačními účinky. Vhodná je k tomu například levandule, která má opravdu uvolňující, zklidňující účinky pro mysl. Vyberte si však z bytových vůní to, co vám nejvíce vyhovuje. Bohatou nabídku má pro vás prodejce francouzských parfémů, bytových vůní a autoparfémů, značka Santini. Perfektním funkčním doplňkem jsou aroma difuzéry, kterými vůně pomalu vzlíná do ovzduší, ale zapálit si také můžete vonnou svíčku s vaší oblíbenou vůní. Dokonalého dojmu dosáhnete, pokud si ke své koupeli pustíte pomalou relaxační hudbu, ztlumíte světlo a na chvíli nebudete dělat vůbec nic, jen se soustředit na přítomný okamžik.

Pro vaši pokožku musí být tato koupel také zážitkem, proto neváhejte do koupele přidat přísady, které ji rozmazlí. Aromaterapie pomocí voňavé kosmetiky bude pro tělo i mysl požitkem. Levandulové výrobky jako jsou koupelová pěna, mýdlo s peelingem či sprchový gel vaši pokožku nejen jemně očistí, ale vůně během jejich použití vás opět uklidní a navnadí na relaxaci. Navíc levandulovou vůní nasákne celé vaše tělo. Bohatá pěna a luxusní vůně navíc podnítí dojem výjimečnosti.

Do své koupele si můžete přidat i přírodní rostlinné oleje, které zvláční a vyživí vaši pokožku. Sáhněte třeba po stoprocentně přírodním arganovém oleji. Stačí nakapat pár kapek do koupele. Arganový olej je pro své účinky výborným hydratačním pomocníkem v kosmetice, obsahuje velké množství vitamínu E, který je přírodním antioxidantem a zmírní projevy stárnutí pleti. Po takové koupeli už nemusíte použít tělové mléko, pleť zůstane přirozeně hebká a hydratovaná.

Comments are closed.

Scroll To Top