Čtvrtek, 29. února , 2024

Vyznání lásky přes rádio

Když máte člověka opravdu rád a chcete mu to říci, avšak bojíte se jeho reakce, tak přemýšlíte co dělat. Někteří volí tu cestu, že dané osobě svou lásku vyznají přes rádio, ale je taková cesta správná?

Co je vyznání lásky přes rádio kouzelného?

Když večer ležíte v posteli a nemůžete usnout, tak si pustíte rádio a najednou slyšíte, jak hlasatelka řekne, že má telefonát od někoho, kdo by chtěl do rádia něco říct. A pak daný člověk začne vyznávat lásku někomu na druhém konci. Krásné je, že na něj myslí a hlavně to, že se nestydí vyřvat do světa, že má daného člověka rád, protože je jasné, že to uslyší spousta lidí. Jde o romantický krok, který určitě potěší.

Co je naopak na vyznání lásky přes rádio negativní?

Vyznání lásky v rádiu má i svou nevýhodu a tou je, že daná osoba je od vás poměrně daleko, takže to mnohdy může působit jako neosobní a mimo to, vám váš cit nemůže ani oplatit, protože přes rádio nelze poslat políbení či pohlazení a podobně. A také to, že ta osoba, které vzkaz jde, ho třeba nemusí slyšet, protože právě nemá puštěné rádio popřípadě má jinou stanici a podobně.

Kdy je nejlepší doba na vyznání lásky v rádiu?

Určitě není vyhrazena doba, kdy byste do rádia měli zavolat a vylívat si své srdce. Ale milé je to, když jde o začátek vztahu, když je daný pár spolu chvíli a je mezi nimi ta počáteční zamilovanost, protože tím jí jenom zesílí. A pak také, když už jde o velice dlouholetý vztah, protože takhle udělá jeden z dvojice nějakou příjemnou změnu, která opět připomene krásné chvíle, začátky a podobně.

V jaké situaci je to absolutně nevhodné?

Samozřejmě, že existují situace, kdy se úplně nehodí, aby daná osoba do rádia volala. To musí daná osoba usoudit sama, co by jeho polovičku naštvalo a podobně. Ale mezi tyto nevhodné telefonáty patří, když je daná osoba opilá, protože jeho protějšek se jen zastydí. Anebo když v rádiu někdo rozebírá, že je na něj jeho miláček naštvaný a proč se naštval, to také nepotěší, když své problémy hlásáte celému světu, ale pravdou je, že každý nese jinou situaci jinak.

Dávejte si svou lásku pořád najevo, ale vybírejte tu správnou cestu.

Comments are closed.

Scroll To Top