Úterý, 5. března , 2024

Využijte pomoc správných výživových doplňků a umocněte vaše hubnutí i rýsování svalstva

Každý z nás může v určitých obdobích či životních etapách sáhnout po vhodných doplňcích stravy. V zimě jsou to doplňky na podporu imunity, při stresu užitečný selen, v těhotenství kyselina listová a podobně.

Víte však, které výživové doplňky stravy užívat, chcete-li lépe a rychleji hubnout, pocítit efekt vaší píle co nejrychleji a mít pevné, vyrýsované svaly?

Aby se přebytečný tuk vytratil

Základní stavební složkou bílkovin jsou aminokyseliny. Jejich využití je často velmi opomíjeno, zvláště, když už cvičící a hubnoucí jedinec užívá protein.

Aminokyseliny jsou vhodné téměř kdykoli, vyznačují se totiž rychlou stravitelností. Podíváme-li se na  bílkoviny, potřebují k rozkladu na aminokyseliny a strávení spoustu času. Proto je doplnění velmi prospěšné zvláště při dodržování různých diet nebo při cvičeních a trénincích.

Často se společně s hubnutím začne ztrácet svalová hmota. My si pak mylně myslíme, že úbytek váhy znamená snížení tuku. Proto je dobré svalovou hmotu chránit. Dřinou vybudované svaly se dají udržet správnou výživou! Proteinový doplněk stravy je výborným řešením, ale na plusech mu ubírá obsah nechtěných tuků a cukrů. I tady je proto lepší sáhnout po aminokyselinách. Jsou čisté a lehce stravitelné.

Zde si můžete přípravek objednat online a také zjistit další podrobné informace nejen o aminokyselinách, ale i proteinech a jiných výživových doplňcích.

Síla skrytá v argininu

Chcete-li zásobit své svaly živinami, zvýšit jim přísun kyslíku, podpořit větší růst svalstva, pomůže vám arginin. Jeho neocenitelnou předností je, že snižuje riziko srdečně cévních onemocnění a snižuje množství tělesného tuku. Patří do skupiny základních aminokyselin. Ovlivňuje vylučování inzulinu a snižuje kyselost ve svalech v průběhu tréninku.

Přispějte těmito účinnými výživovými doplňky ke zdárnému hubnutí a budování vyrýsovaných, pevných svalů. Budete-li cvičit, vaše snaha bude rychle odměněna uspokojujícím výsledkem.

Comments are closed.

Scroll To Top