Středa, 1. února , 2023

Vyrazte za odpočinkem a krásou do Lázní Jupiter!

Cítíte, že vám dochází síly? Jste ve stresu a zlobíte se i kvůli maličkostem? Stále častěji slyšíte od vašich blízkých slova, že už to s vámi není jako dřív? Ano? Je čas na odpočinek a pořádný! I vy si zasloužíte být hýčkána a zapomenout na všechen shon okolo. Místo, kde je relaxace a pohoda na prvním místě, jsme našli za vás. Jsou to pražské Lázně Jupiter, které i vás nabídkou procedur příjemně překvapí. Na co se těšit?

nnoeki / Pixabay

Začínáme blahodárnou masáží

Lázně Jupiter byly stvořeny proto, aby si své návštěvníky hýčkaly. Proto v jejich nabídce najdete i speciální druhy masáží, při kterých se dokonale uvolní tělo i mysl. Jedním příkladem za všechny jsou unikátní turecké masáže hammam. Při této masáži se nepoužívá masážní olej, ale speciální pěna. Ve spojení se šikovnými prsty místních masérů se stává masáž hammam chvílí, kdy se vaše tělo maximálně uvolní. Současně s ním se uklidní i vaše mysl. Je možné se objednat na masáž zad, celé zadní části těla i na masáž celkovou, která trvá 60 minut. Masáž hammam má také ozdravující účinky.

Opět plná síly

V lázních je možné absolvovat i blahodárné lymfatické procedury. Jejich cílem je aktivovat lidský organismus a současně ho zbavit škodlivých látek. Ozdravné lymfatické programy jsou určeny především pro osoby, které pociťují únavu a potřebují „vlít novou sílu do žil“. V rámci programu si užijete klasickou i přístrojovou masáž, během které dojde k aktivaci lymfatického systému.

Ke krásnější postavě

Do třetice Lázně Jupiter nabízí neinvazivní liposukci. Jedná se o proceduru, která vás rychle a bez bolesti zbaví přebytečného tuku a pomůže vám splnit sen o krásné postavě.  Bezbolestná liposukce se provádí pomocí speciálního přístroje a dokáže odstranit tuk z oblasti bříška, stehen a dalších problematických partií.

V lázních nabízí i další procedury, při kterých zažijete dokonalou relaxaci. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na Laznejupiter.cz. Vyrazíte?

Comments are closed.

Scroll To Top